سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
2 برنز تیم ملی كشتی آزاد ایران قهرمان آسیا شد قهرمانی حمید سیفی و مراد محمدی تیم ملی كشتی آزاد ایران با كسب 3 مدال طلا ،2 نقره و 2 برنز قهرمان آسیا شد. در روز پایانی مسابقات كشتی آزاد قهرمانی آسیا در ووهان چین، تیم ملی كشتی...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

با كسب 3 مدال طلا ، 2 نقره و 2 برنز

تیم ملی كشتی آزاد ایران قهرمان آسیا شد
قهرمانی حمید سیفی و مراد محمدی


تیم ملی كشتی آزاد ایران با كسب 3 مدال طلا ،2 نقره و 2 برنز قهرمان آسیا شد.

در روز پایانی مسابقات كشتی آزاد قهرمانی آسیا در ووهان چین، تیم ملی كشتی آزاد ایران با كسب دو مدال طلای مراد محمدی و حمید سیفی و برنز هادی حبیبی در سه وزن دوم‏، عنوان قهرمانی هجدهمین دوره‌ی این رقابت‌ها را به خود اختصاص داد.

در فینال وزن 60 كیلو گرم، مرادمحمدی در دیدار با «ریونگ چول» از كره شمالی با این كه در تایم نخست 2 بر صفر شكست خورد، در دو تایم بعدی 5 بر صفر و 6 بر صفر به برتری رسید و قهرمان آسیا شد. در این وزن كشتی‌گیران ژاپن و ازبكستان مشتركا سوم شدند.

در وزن 74 كیلو گرم، هادی حبیبی ملی پوش كشورمان، «چوی یونگ پیل» از كره جنوبی را 3 بر 1 و 6 بر صفر شكست داد و به مدال برنز این وزن دست یافت. در این وزن كشتی‌گیر چینی با غلبه بر «سوسلان تیگیف» ازبك قهرمان شد.

در فینال وزن 96 كیلو گرم، حمید سیفی دلاور همدانی كشورمان نیز حریف قزاق خود را مقتدرانه و با نتیجه‌ی 1 بر صفر و 3 بر صفر شكست داد و طلای آسیا را به سینه زد. ضمن این كه كشتی‌گیران مغولی و كره جنوبی سوم شدند.

پیش از این تیم ملی كشتی آزاد ایران به یك مدال طلا توسط سعید ابراهیمی در وزن 84 كیلوگرم، دو مدال نقره توسط حمید محمدنژاد در وزن 60 كیلوگرم و علیرضا رضایی در وزن 120 كیلوگرم و همچنین یك مدال برنز توسط تقی داداشی در وزن 55 كیلوگرم دست یافته بود.

گفتنی است، به دعوت فدراسیون كشتی چین جوایز وزن 96 كیلو گرم توسط محمد رضا طالقانی و جوایز وزن 74 كیلوگرم توسط دكترمحمد توكل اهدا شد.

همچنین تیم‌های ژاپن و كره جنوبی پس از ایران به مقامهای دوم وسوم دست یافتند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین