تبیان، دستیار زندگی
دومین هم اندیشی فرهنگ ایثار و شهادت و تجلیل از خادمان ایثارگر در محل تالار وحدت از تاریخ اول خرداد ماه آغاز شده است و تا 5 خرداد ادامه خواهد یافت. در این همایش که به همت دبیرخانه شورای هماهنگی و نظارت بر امر ترویج فرهنگ ایثا...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دومین هم اندیشی فرهنگ ایثار و شهادت و تجلیل از خادمان ایثارگر


دومین هم اندیشی فرهنگ ایثار و شهادت و تجلیل از خادمان ایثارگر در محل تالار وحدت از تاریخ اول خرداد ماه آغاز شده است و تا 5 خرداد ادامه خواهد یافت. در این همایش که به همت دبیرخانه شورای هماهنگی و نظارت بر امر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود، به تجلیل از شهدای 8 سال دفاع مقدس و ایثارگرانی که در آزاد سازی خرمشهر نقش اساسی داشتند می‌پردازد. که در این میان تجلیل از هموطنان ایثارگر مسیحی، زرتشتی و کلیمی از نکات قابل توجه این همایش است.

در کنار این همایش نیز نمایشگاهی در محوطه تالار وحدت برگزار شده است که موسسه تبیان در غرفه سازمان تبلیغات اسلامی در کنار انتشارات امیر کبیر، حوزه هنری و خبرگزاری مهر به معرفی سایت و محصولات این موسسه می‌پردازد. محیط این نمایشگاه هم با طراحی زیبا و جالبی که دارد ذهن هر بازدید کننده‌ای را به حال و هوای دوران 8 سال دفاع مقدس و ایثارگری‌های رزمندگان میهن اسلامی می‌برد.

از دیگر شرکت کنندگان در نمایشگاه می‌‌توان به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، وزارت جهاد کشاورزی، وزارت نیرو، سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، بانک مرکزی، روزنامه اطلاعات و ... اشاره کرد.

استاد مجید انتظامی نیز با ساخت و اجرای سمفونی ایثار و شهادت در تالار وحدت که هر شب برگزار می‌شود به این همایش رنگ و بوی دو چندان بخشیده است. این سمفونی که توسط خود استاد رهبری می‌شود به زیبائی یادآور لحظات ایثارگری شهدائی است که با نثار جان خود اجازه هیچ گونه تجاوزی را به دشمنان این مرز بوم ندادند.

یاد و خاطره همة این شهیدان و ایثارگران گرامی باد.

روابط عمومی مؤسسه تبیان