سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
بسم الله الرحمن الرحیم یریدون لیطفئوا نورالله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون (سوره صف8) دشمنان قسم خورده اسلام که همواره با بغض و کینه نسبت به اسلام، مسلمانان و مقدسات آنان کید و حیله خود را به کار گرفته و به زوال...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

متن بیانیه سازمان دارالقرآن در محکومیت حرکت اهانت آمیز نظامیان آمریکایی به ساحت مقدس قرآن کریم


بسم الله الرحمن الرحیم

یریدون لیطفئوا نورالله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون

(سوره صف8)

دشمنان قسم خورده اسلام که همواره با بغض و کینه نسبت به اسلام، مسلمانان و مقدسات آنان کید و حیله خود را به کار گرفته و به زوال دولت قرآن امید دارند چندی است که  به بهانه هایی نظیر آزادی و مبارزه با تروریسم سایه شوم خود را بر ممالک اسلام افکنده اند.

. در این میان نیز گروهی از مسلمانان ندای ملکوتی" و لن یجعل الله للکافرین علی المؤمنین سبیلا"(سوره نسا،141) را به فراموشی سپرده و لب فرو بسته اند، تا آنجا که استکبار جهانی وقاحت را به نهایت رسانید و به قرآن کریم هتک حرمت کرد و این بار نیز قرآن عزیز مسلمانان را هوشیار کرد و فریاد مظلومیت آنان را به گوش عالمیان رسانید ؛ اکنون ما نیز همنوا با برادران مسلمان اقصی نقاط عالم با تأسی به کریمه نورانی"قل انما اعظکم بواحدة ان تقوموالله مثنی و فرادی"(سوره سبا،46) حرکت وقیح دشمن را محکوم می کنیم و وحدت و هوشیاری آحاد امت اسلام را در مقابله با توطئه شوم استکبار جهانی خواستاریم.

" یا ایهاالذین ءامنوا ان تنصروالله ینصرکم و یثبت اقدامکم"(سوره محمد،7)

سازمان دارالقرآن الکریم

و دبیرخانه نهضت قرآن آموزی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین