سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
رییس اتحادیه صادركنندگان صنعت چاپ كشور از گسترش ارتباطات همكاری میان چاپخانه‌داران ایران و ارمنستان در حوزه چاپ و انتشار كتاب خبر داد. وی همچنین گفت: برای ایجاد بازار مناسب در این كشور، باید نقاط قوت و ضعف حوزه‌های مختلف چاپ و بسته‌بندی كشور شناسایی و آسب
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

چاپخانه‌داران ايراني در ارمنستان سرمايه‌گذاري مي‌كنند
چاپخانه‌داران ایرانی در ارمنستان سرمایه‌گذاری می‌كنند

 

رييس اتحاديه صادركنندگان صنعت چاپ كشور از گسترش ارتباطات همكاري ميان چاپخانه‌داران ايران و ارمنستان در حوزه چاپ و انتشار كتاب خبر داد. وي همچنين گفت: براي ايجاد بازار مناسب در اين كشور، بايد نقاط قوت و ضعف حوزه‌هاي مختلف چاپ و بسته‌بندي كشور شناسايي و آسب‌شناسي شوند./

رضا رضايي در حاشيه برگزاري كنفرانس بين‌المللي فرصت‌هاي تجاري و سرمايه‌گذاري كشور ارمنستان، به خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا)، گفت: ارمنستان، از جمله كشورهاي منطقه است كه در حوزه صحافي و چاپ كتاب، ظرفيت‌هاي مناسب سرمايه‌گذاري دارد.

رييس اتحاديه صادركنندگان صنعت چاپ، با اشاره به لزوم گسترش توان صادراتي چاپخانه‌داران ايراني، اظهار داشت: كشورهاي همسايه ايران، اگر چه خود نيز يكي از فعالان حوزه چاپ به شمار مي‌آيند، اما در برخي حوزه‌ها ضعف‌هايي دارند.

وي تصريح كرد: در تلاشيم با سفر جمعي از چاپخانه‌داران علاقه‌مند به سرمايه‌گذاري در كشور ارمنستان، زمينه‌هاي صادرات صنايع چاپي را به كشورهاي منطقه افزايش دهيم.

كشور ارمنستان با جمعيتي حدود سه ميليون نفر در شمال غربي ايران قرار دارد. 

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین