سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
وی تداركاتی امارات و نشست اضطراری خطیب با پروین در پی شكست دو بر یك تیم فوتبال پیروزی مقابل سپاهان اصفهان، هیات مدیره علیرغم تصمیم قبلی خواهان برگزاری نشست هفتگی شده است. تیم فوتبال پیروزی كه در صورت كسب سه امتیاز در برابر سپ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تبعات شكست برابر سپاهان؛

لغو اردوی تداركاتی امارات و نشست اضطراری خطیب با پروین


در پی شكست دو بر یك تیم فوتبال پیروزی مقابل سپاهان اصفهان، هیات مدیره علیرغم تصمیم قبلی خواهان برگزاری نشست هفتگی شده است.

تیم فوتبال پیروزی كه در صورت كسب سه امتیاز در برابر سپاهان اصفهان می‌توانست با 55 امتیاز صدرنشین لیگ برتر شود پس از شكست برابر حریف اصفهانی و از دست دادن امید قهرمانی در جایگاه چهارم جدول رده‌بندی قرار گرفته است تا امیدوار به جام حذفی باشد.

هیات مدیره‌ی باشگاه پیروزی در آخرین نشست خود و برای افزایش روحیه‌ی بازیكنان مصوب كرده بود كه تیم فوتبال از سوم خرداد و به مدت یك هفته اردوی آمادگی را در كشور امارات برگزار كند اما پس از شكست برابر سپاهان احتمال لغو این اردو قوت گرفته است.

راینر سوبل سرمربی تیم فوتبال پیروزی نیز كه پس از شكست شب گذشته راهی آلمان شده است تا شروع مجدد رقابت‌های لیگ برتر باز نخواهد گشت.

هیات مدیره‌ی باشگاه كه بر اساس اعلام قبلی قرار بود در هفته‌ی جاری هیچ گونه نشستی را برگزار نكند برای بررسی دلایل شكست اخیر جلسه‌ای را با كادر فنی برپا خواهد كرد.

علی پروین مدیر فنی تیم فوتبال پیروزی نیز با حضور در باشگاه پرسپولیس دلایل شكست اخیر را برای مدیرعامل تشریح خواهد كرد.

سکته پرسپولیس در نیمه دوم

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین