سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
گزارش روز هشتم : تاریخ 22/2/84 حضور تعدادی از مشاورین سایت در روز هشتم نمایشگاه در غرفه تبیان بسیار جالب توجه بود .این اقدام كه به منظور ارتباط بهتر و نزدیك تر اعضاء سایت با مشاورین و بیان مشكلات آنها صورت گرفته بود طی روزها...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تبیان در نمایشگاه بین المللی كتاب

گزارش روز هشتم : تاریخ 22/2/84

حضور تعدادی از مشاورین سایت در روز هشتم نمایشگاه در غرفه تبیان بسیار جالب توجه بود .این اقدام كه به منظور ارتباط بهتر و نزدیك تر اعضاء سایت با مشاورین و بیان مشكلات آنها صورت گرفته بود طی روزهای برقراری نمایشگاه نیز طبق برنامه از پیش اعلام شده در سایت وجود داشت .

در این روز آقایان دكتر شیرزاد مشاور پزشكی– مهندس اجتهادی مشاور اینترنت ، اینترانت و ایمیل– قدوسی مشاورحقوقی و خانم ها افتخار مشاور اجتماعی و ولدخانی مشاور تغذیه و رحیمی مشاور عضویت در غرفه تبیان حضور داشتند كه تعدادی از اعضاء مشكلات خود را با این عزیزان در میان گذاشتند .

    

نكته جالب توجه دیگر در این روز حضور جناب آقای خروشی رئیس فدراسیون تنیس جمهوری اسلامی ایران و جناب آقای جمشیدی نائب رئیس فدراسیون تنیس و مدیر مجموعه ورزشی انقلاب تهران در غرفه تبیان بود كه پس از بازدید از غرفه و آشنا شدن با فعالیتهای سایت ، به رسم یادبود هدیه ای از طرف مؤسسه تبیان به آنها اهدا شد .

در پایان روز هشتم نیز طبق روال روز گذشته وسیله ایاب و ذهاب در سه مسیر متفاوت آماده ارائه سرویس به اعضاء سایت تبیان بود .

گزارش روز نهم : 23/2/84

در این روز غرفه تبیان یكی از شلوغ ترین روزهای خود را سپری كرد ، استقبال خوب اعضای سایت و بازدیدكنندگان از غرفه تبیان بسیار دیدنی بود كه تعداد زیادی از این بازدیدكنندگان به عضویت سایت درآمدند .
اگر بیاد داشته باشید یكی از اعضای قدیمی سایت كه در آخرین روزهای نمایشگاه قرآن پارسال به خدمت سربازی رفته بود. در این روز به غرفه تبیان آمده بود و در صحبتی كه با ایشان داشتیم بیان می كرد كه در هنگام سپری كردن دوران سربازی نیز مطالب سایت را به طور مستمر دنبال می كرده است .

نكته جالب دیگر حضور اعضای انجمن های تخصصی در غرفه و تشكیل جلسات بحث و گفتگو بین اعضاء بود كه این گفتگوها بسیار شنیدنی و جالب بود .
مشاورانی كه در روز نهم حضور داشتند عبارت بودند از :
سركار خانم پاكرو مشاوره پای دردل شما
جناب آقای صالح نیا مشاوره ورزشی
جناب آقای رحمتی زاده مشاوره كامپیوتر
جناب آقای علامه راد مشاوره انجمن ها

اخبار دیگر نمایشگاه : 24/2/84

حضور جناب آقای عطریانفر معاون سازمان میراث فرهنگی كشور و جناب آقای صادقی سخنگوی سابق قوه قضائیه و جناب آقای سردار رویانیان رئیس پلیس راه كشور در سالن مطبوعات بود كه به گفتگو با خبرنگاران می پرداختند .
گزارش روز دهم :

حضور جناب آقای دكتر خاموشی ریاست محترم سازمان تبلیغات اسلامی در اولین ساعات آغاز نمایشگاه در غرفه تبیان   نوید بخش روزی پربار بود و جناب آقای دكتر خاموشی پس از بازدیدی كوتاه از غرفه تبیان به بازدید از غرفه های دیگر نمایشگاه پرداخته و با بعضی از غرفه داران گفتگو نمودند.

در ادامه كار نمایشگاه جناب آقای دكتر طالب پور مدیرعامل محترم مؤسسه تبیان طبق برنامه از قبل اعلام شده ، در غرفه حضور یافتند و با تعدادی از مهمانان از جمله حجة الاسلام باستانی و دكتر اتفاق واعضاء تبیان به گفتگو پرداختند .

   

در ادامه كار نمایشگاه جناب آقای دكتر طالب پور مدیرعامل محترم مؤسسه تبیان طبق برنامه از قبل اعلام شده ، در غرفه حضور یافتند و با تعدادی از مهمانان از جمله حجة الاسلام باستانی و دكتر اتفاق واعضاء تبیان به گفتگو پرداختند .

در این روز جناب آقای مجردی قائم مقام مؤسسه تبیان و سركار خانم غروی  معاونت محترم اطلاع رسانی نیز حضور داشتند.

    

از دیگر مهمانانی كه در غرفه حضور داشتند می توان به جناب آقای امیرحسینی رئیس آكادمی المپیك  اشاره كرد كه پس از گفتگو با مسئولین تبیان به رسم یادبود هدیه ای به ایشان اهداء شد .

همچنین جناب آقای اسعدی بازیگر سینما و تأتر نیز با حضور در غرفه پس از آشنائی با سایت تبیان به عضویت آن درآمدند .
در روز جمعه همچنین تعدادی از مشاورین نیز حضور داشتند در پایان شایان ذكر است كه جناب آقای دكتر طالب پور برای سخنرانی درباره تولید نرم افزار در حوزه علوم دینی دعوت شده بودند كه سخنرانی رأس ساعت 18 در سالن كنفرانس برگزار گردید .

روابط عمومی مؤسسه تبیان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین