تبیان، دستیار زندگی
ام پس از 10 سال؛ محمد تركاشوند: دین خود را به صنام ادا كرده‌ام دوست داشتم با كارخانه به تیم دیگری می‌رفتیم محمد تركاشوند پس از 10 سال حضور مداوم در تیم والیبال صنام، قصد دارد این تیم را ترك كرده و از فصل جدید با پیراهن تیم د...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

جدایی تركاشوند از باشگاه صنام پس از 10 سال؛

محمد تركاشوند:
دین خود را به صنام ادا كرده‌ام
دوست داشتم با كارخانه به تیم دیگری می‌رفتیم


محمد تركاشوند پس از 10 سال حضور مداوم در تیم والیبال صنام، قصد دارد این تیم را ترك كرده و از فصل جدید با پیراهن تیم دیگری در سوپر لیگ والیبال حضور پیدا كند.

ملی‌پوش تیم والیبال صنام با تایید خبر فوق اظهار داشت: هر چند كه تیم والیبال صنام و مسوولین این باشگاه برای من زحمات بسیاری را متحمل شده‌اند اما من دین خود را به این تیم ادا كرده‌ام و حتی فكر می‌كنم كه بر گردن این تیم نیز حق دارم.

وی افزود: به خاطر مشكلاتی كه دارم دیگر قادر نیستم در تیم والیبال باشگاه صنام بازی كنم.

تركاشوند با بیان این كه علیرغم ماندن مصطفی كارخانه در تیم صنام، حاضر نیست در فصل جدید سوپر لیگ برای این تیم به میدان برود، تصریح كرد: كارخانه از جمله مربیانی است كه من علاقه‌ی خاصی به او دارم. دوست داشتم كه وی نیز به تیم دیگری می‌پیوست اما مثل این كه شرایط به گونه‌ای است كه باید به تنهایی به تیم دیگری بروم.

عضو تیم ملی والیبال در خصوص آخرین وضعیت جسمانی خود به خبرنگار ایسنا گفت: مصدومیتی كه دارم، فكر می‌كنم برای همیشه با من خواهد بود. تنها كاری كه می‌توانم بكنم این است كه با آن مدارا كنم. با این حال زیر نظر پزشك تیم ملی كه از دوستان پارك كی‌وون است، مشغول انجام طب سوزنی هستم و امیدوارم كه این روش تا حدودی از مشكلات من كم كند.

وی كه از نزدیك مسابقات تیم ملی والیبال نوجوانان ایران را مشاهده می‌كرد، در ارزیابی خود از این رقابت‌ها و وضعیت تیم ملی ایران اظهار داشت: شرایط امروز تیم ملی والیبال نوجوانان نسبت به گذشته بسیار متفاوت‌تر شده است. حضور پزشك معالج و مربیان بدنساز و آنالیز به همراه مربی تغذیه‌، وضعیت تیم را متفاوت‌تر كرده است.

تركاشوند افزود: وضعیت كلی تیم ایران خوب است. چند تیم در این رقابتها مطمئنا مشكلاتی را برای نوجوانان ما بوجود خواهند آورد، ضمن این كه كره‌ی جنوبی از جمله تیم‌هایی است كه خواهان قهرمانی در این مسابقات است.

بازیكن تیم ملی والیبال بزرگسالان در پایان با اشاره به تمرینات خود خاطرنشان كرد: جای مشخصی برای تمرینات نداریم. برخی مواقع مجبوریم برای تمرین به سالن باشگاه پیكان برویم. اما با این حال سخت تمرین می‌كنیم تا در مسابقات جهانی، نقطه‌ی عطفی در والیبال ایران بوجود بیاوریم.

گفتنی است، شنیده‌ها حاكی است كه محمد تركاشوند قرار است از فصل جدید سوپر لیگ برای تیم والیبال پیكان بازی كند.