تبیان، دستیار زندگی
باشگاه نویسندگان و شاعران انقلاب اسلامی به مناسبت سی و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در آیین نکوداشت پیام آوران فجر در فرهنگسرای انقلاب گشایش می‌یابد. ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

افتتاح باشگاه نویسندگان و شاعران انقلاب اسلامی

باشگاه نویسندگان و شاعران انقلاب اسلامی افتتاح می‌شود

افتتاح باشگاه نویسندگان و شاعران انقلاب اسلامی

باشگاه نویسندگان و شاعران انقلاب اسلامی به مناسبت سی و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در آیین "نکوداشت پیام آوران فجر" در فرهنگسرای انقلاب گشایش می‌یابد.

به گزارش خبرگزاری مهر، ناصر امینزاده رئیس فرهنگسرای انقلاب و دبیر اجرایی آیین نکوداشت پیام آوران فجر در این‌باره گفت: باشگاه نویسندگان وشاعران انقلاب اسلامی همزمان با ایام دهه فجر و به همراه رونمایی از چند اثر و تجلیل از نویسندگان حوزه انقلاب اسلامی افتتاح می‌شود.

 

وی افزود: برپایی نمایشگاه سیار با عنوان "راه انقلاب" شامل تابلو بنرهایی با موضوعات انقلاب در مدارس سطح منطقه، برپایی غرفه‌های فرهنگی هنری در روز راهپیمایی 22 بهمن، فضاسازی و برپایی نمایشگاه سیار در محوطه فرهنگسرای انقلاب و راه‌اندازی رادیو انقلاب در این فرهنگسرا از دیگر برنامه‌های اجرایی در ایام دهه فجر است.

 

امینزاده افزود: برگزاری نمایشگاه عکس تصویر آزادی در نگارخانه مهر فرهنگسرا شامل 40 تابلو عکس به‌صورت روز شمار از وقایع انقلاب سال 1357، برگزاری 31 نمایشگاه خیابانی راه انقلاب با همکاری آموزش و پرورش مرکز پایتخت، پیام کوتاه روز شمار انقلاب و مسابقه کتابخوانی خورشید شرق ویژه کودکان ونوجوانان از دیگر برنامه‌های این دهه ‌خواهد بود.

علاقمندان برای شرکت در مراسم و نمایشگاه‌های یادشده می‌توانند به فرهنگسرای انقلاب واقع در بزرگراه شهید نواب صفوی، خیابان کمیل شرقی مراجعه کنند.

تنظیم برای تبیان : زهره سمیعی