تبیان، دستیار زندگی
معاون سازمان سنجش آموزش كشور از آغاز ثبت‌نام پذیرش دوره‌های كاردانی علمی كاربردی پودمانی دانشگاه جامع علمی كاربردی بهمن 88 از 20 بهمن ماه خبر داد. دكتر حسین توكلی در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آرشیو شد

ثبت‌نام دوره‌های پودمانی دانشگاه علمی كاربردیتاریخ و نحوه ثبت نام ازداوطلبان پذیرش دوره های كاردانی علمی ـ كاربردی

معاون سازمان سنجش آموزش كشور از آغاز ثبت‌نام پذیرش دوره‌های كاردانی علمی كاربردی پودمانی دانشگاه جامع علمی كاربردی بهمن 88 از 20 بهمن ماه خبر داد.

دكتر حسین توكلی در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به آغاز ثبت‌نام اینترنتی این دوره از 20 بهمن ماه، گفت: ثبت‌نام پذیرش این دوره تا ساعت 24 روز چهارشنبه 28 بهمن ماه ادامه دارد.

وی با بیان این كه داوطلبان علاقمند به شركت در این دوره می‌توانند پس از مطالعه دقیق اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص شرایط و ضوابط تاریخ و نحوه ثبت‌نام در دوره مذكور ثبت‌نام كنند، اظهار كرد: شرایط و ضوابط پذیرش در نشریه پیك سنجش مورخ 12، 26 و 29 بهمن ماه منتشر می‌شود.

وی در خصوص نحوه ثبت‌نام داوطلبان، گفت: هر داوطلب می‌تواند از ساعت 9 صبح روز سه شنبه 20 بهمن ماه تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه 28 بهمن ماه به نزدیك ترین باجه پستی توزیع كننده مدارك برای پذیرش دوره‌های كاردانی علمی كاربردی پودمانی دانشگاه جامع علمی كاربردی بهمن 88 مراجعه و پس از پرداخت پنج هزار و 500 تومان وجه ثبت‌نام نسبت به دریافت كارت اعتباری و یك جلد دفترچه راهنما اقدام كند.

معاون سازمان سنجش تاكید كرد: هر داوطلب باید پس از مطالعه در ابتدا نسبت به تكمیل فرم پیش نویس تقاضانامه اقدام و پس از اطمینان از صحت مندرجات از روز مذكور به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org  مراجعه و بر اساس دستور العمل‌های مربوط نسبت به ثبت‌نام اقدام كند،

وی خاطر نشان كرد: پذیرش این دوره بر اساس معدل داوطلبان صورت می‌ گیرد.

دكتر توكلی با اشاره به میزان ظرفیت پذیرش دانشجو در دوره پودمانی علمی كاربردی بهمن 88، اظهار كرد: در كل ظرفیت پذیرش در این دوره 101 هزار نفر پیش بینی شده است.

منبع: سایت ایسنا

تنظیم: نسرین صادقی