تبیان، دستیار زندگی
تشویق مداوم اركستر سمفونیك تهران در هلند خبرگزاری فارس: اركستر سمفونیك تهران چهارمین كنسرت پرشور خود را در اروپا در روتردام هلند اجرا كرد. به گزارش خبرگزای فارس، این برنامه با عنوان صلح و دوستی توسط اركستر سمفونیك تهران به رهبری منوچهر صهبایی و گروه ك
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تلاش برای برهم زدن کنسرت ایرانی در هلند

تلاش برای برهم زدن کنسرت ایرانی در هلند

شنبه شب عده‌ای سعی کردند چهارمین اجرای ارکستر «صلح و امید» در هلند را برهم بزنند، ولی با اعتراض مخاطبان سالن را ترک کردند.

به گزارش خبرآنلاین، شنبه دهم بهمن ماه ارکستر سمفونیک تهران به سرپرستی منوچهر صهبایی، برای چهارمین بار قطعه «صلح و امید» را در اروپا نواخت. این اجرا که در روتردام هلند بود، با واکنش جمعی که قصد برهم زدن برنامه را داشتند مواجه شد.

این اجرا که در سالن دوئلن شهر روتردام برگزار شد شاهد استقبال زیاد علاقمندان به موسیقی ایران زمین بود و علیرغم تلاش معترضین برای بر هم زدن کنسرت و ایجاد اخلال در اجرای قطعه، گروه به رهبری منوچهری صهبایی به کار خود ادامه داد تا جایی‌که برهم زنندگان به خاطر اعتراض مخاطبان سالن را ترک کردند و کنسرت با موفقیت به پایان رسید.

شنیده‌ها حاکی است معترضان از قبل با انتشار فراخوان مردم را به برهم زدن اجرای کنسرت دعوت کرده بودند.

تلاش برای برهم زدن کنسرت ایرانی در هلند

اركستر سمفونیك تهران چهارمین كنسرت پرشور خود را در اروپا در روتردام هلند اجرا كرد.

این برنامه با عنوان صلح و دوستی توسط اركستر سمفونیك تهران به رهبری منوچهر صهبایی و گروه كر و به خوانندگی نیما مسیحا شب گذشته در سالن د دولن(De deolen) روتردام هلند با حضور علاقه‌مندان موسیقی از هلند و جمعی از اهالی هنر این كشور و ایرانیان مقیم هلند در چهار بخش برگزار شد.

اجرای اركستر سمفونیك تهران تشویق‌های پی در پی و مداوم مخاطبان را به دنبال داشت و برنامه بسیار مورد توجه قرار گرفت.

تلاش برای برهم زدن کنسرت ایرانی در هلند

تعدادی از هنرمندان و علاقه‌مندان خارجی پس از اجرای برنامه از رهبر اركستر سمفونیك تهران و اعضای اركستر به خاطر اجرای برنامه‌ای موفق و تاثیرگذار قدردانی كردند.

سالن دولن روتردام هلند از مهمترین سالن‌های این كشور است كه گروه‌های شاخص موسیقی در آن برنامه اجرا می‌كنند.