موسسه بوستان كتاب در حوزه فقه، كتاب «نظره تحلیلیه الی قواعد الفقیهه» را به زبان عربی و كتاب «سوییت شماره 28» را در حوزه ادبیات داستانی برای مخاطبان خاص و عام منتشر كرد.\
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

 2 اثر جديد حوزه فقه و ادبيات داستاني

2 اثر جدید حوزه فقه و ادبیات داستانی

موسسه بوستان كتاب در حوزه فقه، كتاب «نظره تحلیلیه الی قواعد الفقیهه» را به زبان   عربي و كتاب «سوییت شماره 28» را در حوزه ادبیات داستانی براي مخاطبان خاص و عام    منتشر كرد.\                                                                                            

به گزارش خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا)، كتاب «نظره تحلیلیه الی قواعد الفقیهه» نوشته «سعید هلالیان» در حوزه آثار فقه و حقوق(اصول فقه) دسته‌بندي مي‌شود. اين اثر براي مخاطبان خاص به زبان عربي به رشته تحرير در آمده است.

نخستين چاپ كتاب «نظره تحلیلیه الی قواعد الفقیهه» در قطع وزیری، جلد شومیز و بهاي 72000 ریال روانه بازار نشر شده است.

اين موسسه همچنين كتاب «سوییت شماره 28» اثري از مهدی صبوحی را براي مخاطبان عام در حوزه زبان، ادبیات و هنر به چاپ رسانده است. اين كتاب با بياني ادبي، وظايف انسان نسبت به خالق جهانيان و ديگر همنوعان بشري را يادآور مي‌شود.

در بخشي از متن اين كتاب آمده است: «روی خاک‌ها زانو زدم. چشمانم را به آسمان دوختم، خورشید با عجله می‌رفت که تاریکی‌های دیگر را روشن کند. دلم به حال خودم سوخت، ای کاش دلم به حال خودم آتش می‌گرفت، از گوشه چشمم قطره اشکی به نرمی روی لبم خزید، گذشته سیاهم آزارم می‌دهد. خدایا، درشتی جثه‌ام را نادیده بگیر، درونم را بنگر. دست‌هایم هم‌چنان به سوی آسمان بود. خدایا، تو مرا می‌بینی، فراموشم نکن، دوستت دارم، ای روشنی‌بخش دل‌ها، تاریکی‌های گذشته‌ام را به روشنایی تبدیل کن. ناگهان ابرهای دل تنگم به غرش در آمدند، صاعقه‌ای درونم را به لرزه واداشت، باران اشکم به شدت یک رگبار، سدّ مژه‌هایم را شکست، های‌های گریستم. خورشید رفته بود، اما نور عجیبی را از درونم می‌دیدم، خورشید را می‌دیدم، آن را حس می‌کردم، همان‌طور که خدا را می‌دیدم ... »