تبیان، دستیار زندگی
فریدون جیرانی در نهمین روز برپایی چادر سینما در برنامه‌ای با عنوان دیدار با كارگردانان به بحث و گفتگو خواهد نشست. به گزارش ایسنا قبل از این برنامه كه از ساعت 16 تا 18 خواهد بود، نشست تخصصی فیلم كوتاه با حضور مهدی قادری در س...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برنامه‌های پنج‌شنبه و جمعه‌ی چادر سینما در نمایشگاه کتاب تهران اعلام شدفریدون جیرانی در نهمین روز برپایی چادر سینما در برنامه‌ای با عنوان دیدار با كارگردانان به بحث و گفتگو خواهد نشست.

به گزارش ایسنا قبل از این برنامه كه از ساعت 16 تا 18 خواهد بود، نشست تخصصی فیلم كوتاه با حضور مهدی قادری در ساعت 14 برپا خواهد شد كه این فیلمساز درباره فیلم كوتاه صحبت خواهد كرد.

همچنین پایان بخش برنامه‌های روز پنجشنبه چادر سینما نشست تخصصی كانون فیلمنامه‌نویسان با عنوان آسیب‌شناسی عدم تولید فیلمنامه‌های علمی، تخیلی و تاریخی خواهد بود كه با حضور شهرام ابیانه در ساعت 18 برگزار می‌شود.

در روز جمعه هم دو نشست در چادر سینما برگزار خواهد شد.

در ساعت 18 پس از دیدار با فرزاد مؤتمن كارگردان سینما نشست تخصصی تهیه‌كنندگان با حضور پدرام اكبری مستندساز برپا خواهد شد.

لادن طباطبایی، ‌شاهرخ فروتنیان و رامبد جوان هم میهمانان دو روز آینده چادر سینما هستند.

شایان ذكر است عزت‌الله انتظامی، مهدی همایون‌فال، هوشنگ مرادی كرمانی و مصطفی رحماندوست هنرمندانی بودند كه طی روز گذشته در چادر سینما حاضر شدند.

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران تا 24 اردیبهشت‌ماه جاری ادامه خواهد داشت.