تبیان، دستیار زندگی
همیشه دیدن فیلم در یک جمع از هیجان و لذت بیشتری برخوردار است اما امروزه ممکن است همیشه فرصت جمع شدن یکجا برای همه فراهم نشود به همین دلیل می توان از ابزارهای آنلاین برای این کار استفاده کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

با هم فیلم ببینیم

همیشه دیدن فیلم در یک جمع از هیجان و لذت بیشتری برخوردار است اما امروزه ممکن است همیشه فرصت جمع شدن یکجا برای همه فراهم نشود به همین دلیل می توان از ابزارهای آنلاین برای این کار استفاده کرد. یکی از منابع فیلمهای بسیار جالب سایت یوتیوب است که می توانید با استفاده از سایت سینک تیوب می توانید یک فیلم از یوتیوب را با دوستان و خانواده تان که پیش شما نیستند هم زمان مشاهده کرده و حتی با هم به گفتگو هم بپردازید. کافیست سری به سینک تیوب بزنید و لینک فیلمی را که می خواهید با هم آنرا ببینید وارد کنید.

سینک تیوب

با این کار یک اتاق ساخته می شود و شما می توانید دوستان خود را برای مشاهده فیلم به این اتاق دعوت کنید. برای اینکار لینکی را که بالای صفحه اتاق می بینید برای دوستانتان ارسال کنید.

با ورود دوستان شما به این اتاق می توانید فیلم را پخش کنید و مطمئن باشید که همه آنها همزمان با شما فیلم را می بینند و می توانید در حین پخش فیلم با آنها به گفتگو هم بپردازید.

سینک تیوب

دیگر وب تنها منبع اطلاعات نیست، بلکه به سمتی پیش می رود تا بتواند مردم را تحت هر شرایطی به صورت Realtime به هم متصل کند. به عبارت دیگر می توان گفت موضوع اصلی وب، افزودن امکانات اجتماعی به هر چیزی همزمان با حفظ ویژگی Realtime بودن آن است.

سینک تیوب

تنظیم برای تبیان: فاطمه مجدآبادی