تبیان، دستیار زندگی
محمدرضا رحیمی ، معاون اول رئیس جمهور اقدام شهاب حسینی بازیگر سینما و تلویزیون در اهدای‌جایزه دریافتی خود از اولین جشنواره فیلم‌های تلویزیونی به خانواده شهید خلبان عباس بابایی ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تقدیر معاون اول رئیس جمهور از شهاب حسینی

شهاب حسینی و همسر شهید بابایی

محمدرضا رحیمی ، معاون اول رئیس جمهور اقدام شهاب حسینی بازیگر سینما و تلویزیون در اهدای‌جایزه دریافتی خود از اولین جشنواره فیلم‌های تلویزیونی به خانواده شهید خلبان عباس بابایی را دلپذیر و نشانی از حضور آگاهانه اهالی هنر در عرصه انقلاب اسلامی دانست.

معاون اول رئیس جمهور در نامه خود خطاب به شهاب حسینی اقدام این هنرمند را عاملی برای آشنایی نسل امروز با ارزش‌های متعالی فرهنگ ایثار دانسته و افزوده است: این حركت ارزشمند شما نمایشی باشكوه از تعظیم هنر در برابر فداكاری، عشق و ایثار بود.

محمدرضا رحیمی با عنوان این مطلب كه هنر تجلی زیبایی‌است و ایثار عرصه هنرمندی انسان‌های بزرگی است كه مسیر تعالی و كمال را نقطه هدف قرار داده اند برای این هنرمند پرتلاش آرزوی توفیق و سربلندی كرده است.

در اولین جشنواره فیلم‌های تلویزیونی شهاب حسینی برنده مقام اول بازیگر مرد برای فیلم تنهایی جایزه خود را به پاس ایثار و فداكاری شهید خلبان عباس بابایی به همسر این سردار شهید اهدا كرد.

كه هنر تجلی زیبایی‌است و ایثار عرصه هنرمندی انسان‌های بزرگی است كه مسیر تعالی و كمال را نقطه هدف قرار داده اند برای این هنرمند پرتلاش آرزوی توفیق و سربلندی كرده است.

شهاب حسینی هم اكنون در فیلم «شوق پرواز» كه فرازهایی از زندگی شهید بابایی را به تصویر می‌كشد نقش این شهید را ایفا می‌كند. وی زندگی شهید بابایی را سرشار از نكات آموزنده برای همه عصرها و نسل‌ها دانسته است.

تنظیم برای تبیان : مسعود عجمی