تبیان، دستیار زندگی
مؤسسه تبیان عصر روز یکشنبه 18/2/84 میزبان کارشناسان طرح و برنامه سازمان تبلیغات اسلامی از سراسر کشور بود . در این بازدید که با همراهی تنی چند از مسئولین دفتر مرکزی سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد ، دکتر طالب پور مدیر عامل تب...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بازدید کارشناسان طرح و برنامه سازمان تبلیغات از تبیان


مؤسسه تبیان عصر روز یکشنبه 18/2/84 میزبان کارشناسان طرح و برنامه سازمان تبلیغات اسلامی از سراسر کشور بود .

در این بازدید که با همراهی تنی چند از مسئولین دفتر مرکزی سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد ، دکتر طالب پور مدیر عامل تبیان ،ضمن خوشامدگویی و خیرمقدم به حضار ، به تبیین برنامه های حال و آینده مؤسسه پرداخت و ضمن تشریح طرح ملی تبیان که شامل شبکه ملی ، محتوای ملی و کاربر ملی است ، از مسئولین طرح و برنامه استانها خواست که در جذب اعتبارات استانی جهت راه اندازی و توسعه فعالیت های تبیان استانها بیشتر فعالیت کنند و در مواقع لزوم از کارشناسان دفتر مرکزی تبیان استفاده نمایند .

ایشان ضمن تشریح برنامه های تبیان برای توسعهISPهای افتتاح شده در استانها و راه اندازی ISP در استان هایی که هنوز موفق به اینکار نشده اند ، بر محدودیت اعتبارات تبیان و اولویت بندی کمکها بر مبنای اقدام سریعتر استانها تأکید کرد.

پس از سخنان دکتر طالب پور ، حضار به طرح سؤالات خود در مورد امور مربوط با تبیان پرداختند و پاسخ سؤالات را از مدیرعامل و مسئول طرح و برنامه و مسئول امور استان های تبیان دریافت نمودند.

سپس مدعوین در بازدید از بخش های مختلف مؤسسه ،از نزدیک با قسمت های مختلف آن آشنا شدند و پرسش های مورد نظر در زمینه هر بخش را مطرح و پاسخ خود را دریافت نمودند .