تبیان، دستیار زندگی
هجدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران از 14 لغایت 24اردیبهشت ماه ساعت 10 صبح الی 9 شب پذیرای علاقمندان می باشد و همزمان با آن نمایشگاه مطبوعات نیز برگزار می شود . مؤسسه تبیان همچون سالها...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تبیان در نمایشگاه بین المللی کتاب


هجدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران از 14 لغایت 24اردیبهشت ماه ساعت 10 صبح الی 9 شب پذیرای علاقمندان می باشد و همزمان با آن نمایشگاه مطبوعات نیز برگزار می شود .

مؤسسه تبیان همچون سالهای گذشته با حضوری پررنگ، پذیرای کلیه علاقمندان بخصوص اعضای محترم سایت تبیان در طبقه همکف سالن نشر الکترونیک (ساختمان میلاد) است .

نمایشگاه در اولین روز فعالیت خود توسط رئیس جمهور محترم، آقای خاتمی افتتاح گردید که پس از سخنرانی ، ایشان از برخی از غرفه های انتشارات مکتوب بازدید بعمل آورده و چند جلد کتاب خریداری نمودند.از موارد جالب در حین بازدید آقای خاتمی ، اصرار غرفه داران جهت اهدای کتاب بود که از طرف رئیس جمهور پذیرفته نشد و وجه کتب پرداخت شد .

در دومین روز نمایشگاه ،غرفه تبیان پذیرای آقای دکتر خاموشی(ریاست محترم سازمان تبلیغات اسلامی) و هیئت همراه بودکه ضمن بازدید از غرفه از نزدیک با فعالیت اعضای سایت در انجمن ها و انتخابات آن آشنا شده و با برخی کاربران سایت به گفتگو پرداختند .

آنچه که در سه روز گذشته کاملاً چشمگیر بود حضور انبوه علاقمندان و فرهیختگان کشور در غرفه تبیان بود که علاوه بر آشنایی نزدیک با سایت تبیان و خدمات متنوع آن، به عضویت سایت درآمدند.

در گوشه ای دیگر از غرفه هم عده کثیری از اعضای سایت در مورد انجمن ها و انتخاباتی که در راه است به گفتگو می پردازند که می تواند نویدبخش انتخاباتی پرشور و گسترده باشد.

همچنین بخش فروش نرم افزارهای چندرسانه ای تولید مؤسسه تبیان نیز مورد استقبال چشمگیر قرارگرفته و انواع CD های مؤسسه از جمله مشکوة ، اطلس جهان باستان و سری آموزش فیزیک که از تولیدات جدید مؤسسه می باشند با استقبال فوق العاده بازدیدکنندگان روبرو شد .

روابط عمومی مؤسسه تبیان