پایگاه اینترنتی التیار لبنان به نقل از روزنامه «الجمهوریه» مصر امروز شنبه نوشت: ‌«هیفاء الوهبی»، یكی از دو خواننده مشهور لبنان پس از ازدواج و زندگی با همسرش در مصر، محجبه شده و به یكی از مریدان مسجد امام حسین‌(ع) مصر تبدیل شده است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

محجبه شدن خواننده ی مشهور لبنانی!

e-,(g 4/f .h

بسیاری از سایت های کشورمان دیروز خبر دادند که هیفاء خواننده زن لبنانی پوشش اسلامی اختیار کرده است.

سایت های تابناک، بولتن نیوز، جهان نیوز و بسیاری دیگر این خبر را با استناد به پایگاه اینترنتی التیار لبنان به نقل از روزنامه «الجمهوریه» مصر روی خروجی خود قرار داده و نوشتند:

 ‌«هیفاء الوهبی»، یكی از دو خواننده مشهور لبنان پس از ازدواج و زندگی با همسرش در مصر، محجبه شده و به یكی از مریدان مسجد امام حسین‌(ع) مصر تبدیل شده است.

در بخش دیگری از این خبر‌ آمده است: بعد از این‌كه "هیفا الوهبی " لقب زیباترین زن جهان را دریافت كرد، ‌نقاب را كه پوششی مصری است برای خود برگزیده است.

این سایت ها با تاکید براین مطلب که؛ این بار دومی است كه وی از حجاب استفاده می‌كند و قبلاً نیز برای بازیگری در فیلم "دكان الشحاته‌ " نیز از نقاب استفاده كرده بود، موجب ابهام در اصل این خبر شدند.

 روزنامه مصری الجمهوریه تأكید كرده است: هیفا اصرار دارد كه مخفیانه به زیارت قبر امام حسین(ع) برود و برای این كه بتواند به راحتی و به طور مستمر به این زیارت نائل شود، از نقاب استفاده می‌كند و اصرار دارد كه كسی وی را شناسایی نكند.

این روزنامه در پایان نوشته است: یكی از دیگر كارهای هیفا الوهبی مشاركت در امور خیریه مسجد " حسین " شیعیان است.

انگیزه این روزنامه مصری از منتسب کردن این فرد خاص به تشیع و تاکید آن بر زیارت امام حسین، همچنان نا معلوم است و با توجه به موج جدید هجمه و حمله علیه شیعیان، به نظر می رسد اقدام سایت های داخلی در اعلام این خبر کمی شتابزده باشد و شایسته است این گونه اخبار تا زمان تایید قطعی جنبه عمومی پیدا نکنند. 

پیش از این هم اخباری درباره مسلمان شدن خوانندگانی مثل؛ مایکل جکسون و بریتنی اسپیرز منتشر شده بود که هیچ گاه به طور جدی تایید نشد.


 گروه هنری تبیان