سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
دبیر اجرایی همایش «روحانیت و انقلاب اسلامی» از برپایی این همایش در بهمن‌ماه خبر داد و هدف از شكل‌گیری آن را تدوین راهبرد دهه چهارم حضور روحانیت در انقلاب اسلامی عنوان كرد. دستاوردها و گزیده مقالات ارایه شده در این برنامه در قالب كتاب و منشور منتشر می‌شوند
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بررسي راهبردهاي چهار دهه حضور روحانيت در انقلاب اسلامي
طلاب

دبير اجرايي همايش «روحانيت و انقلاب اسلامي» از برپايي اين همايش در بهمن‌ماه خبر داد و هدف از شكل‌گيري آن را تدوين راهبرد دهه چهارم حضور روحانيت در انقلاب اسلامي عنوان كرد. دستاوردها و گزيده مقالات ارايه شده در اين برنامه در قالب كتاب و منشور منتشر مي‌شوند.

رجبعلي اسفنديار در گفت‌وگو با خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا)، درباره اين همايش اظهار داشت: تاكنون بيش از 80 چكيده مقاله براي شركت در اين همايش ارايه شده است كه از اين ميان 63 اثر به تأييد هيات داوران رسيده‌‌اند.

وي با اعلام ارسال 19 مقاله به دبيرخانه اين همايش گفت: اين مقالات اكنون در حال بررسي و ارزيابي از سوي كارشناسان همايش‌اند. همچنين 9 مصاحبه علمي از صاحب‌نظران در زمينه موضوع «روحانيت و انقلاب اسلامي» انجام شده كه قرار است در قالب مجموعه نشست‌ها و گفت‌وگوها از سوي پژوهشكده علوم سياسي پژوهشگاه فرهنگ منتشر شوند.

دبير اجرايي همايش «روحانيت و انقلاب اسلامي» با بيان اين كه اين برنامه با همكاري جامعة‌المصطفي العالميه، دانشگاه باقرالعلوم(ع) و انجمن مطالعات سياسي تشكيل مي‌شود، اظهار كرد: حجت‌الاسلام والمسلمين حميد پارسانيا، محمدتقي سبحاني، دكتر نجف لك‌زايي، سيدعباس صادقي، دكتر منصور ميراحمدي، دكتر محمود شفيعي، دكتر سيدصادق حقيقت و جمعي از استادان حوزه و دانشگاه از جمله كارشناسان و افرادي‌اند كه در اين همايش به سخنراني و كارشناسي آثار خواهند پرداخت.

اسفنديار در پايان با يادآوري تدوين راهبردهاي دهه چهارم حضور روحانيت در انقلاب اسلامي به عنوان هدف برپايي اين همايش، متذكر شد: اين همايش به‌گونه‌اي برگزار خواهد شد كه تمامي مقالات آن در حوزه‌هاي تخصصي به سوي ارايه راهبرد هدايت مي‌شوند و در نهايت راهبرهاي عنوان شده به عنوان منشور در اختيار مسوولان و كارشناسان مربوطه براي برنامه‌ريزي در سطوح گوناگون قرار مي‌گيرند.

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین