سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
بیش از 510 شركت داخلی و خارجی برای حضور در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی تهران ثبت‌نام كرده اند. این میزان استقبال، در طول برگزاری نمایشگاه صنعت چاپ بی‌‌نظیر بوده است، به گونه‌ای كه به دلیل كمبود فضا، بیش از 50 شركت داخلی نیز در صف نوبت قر
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

حضور بيش از 510 شركت داخلي و خارجي در شانزدهمين نمايشگاه چاپ
نمایشگاه

بيش از 510 شركت داخلي و خارجي براي حضور در شانزدهمين نمايشگاه بين‌المللي چاپ و بسته‌بندي تهران ثبت‌نام كرده اند. اين ميزان استقبال، در طول برگزاري نمايشگاه صنعت چاپ بي‌‌نظير بوده است، به گونه‌اي كه به دليل كمبود فضا، بيش از 50 شركت داخلي نيز در صف نوبت قرار دارند تا در صورت انصراف تعدادي از ثبت‌نام‌كنندگان، جايگزين آنان شوند

عضو شوراي سياست‌گذاري شانزدهمين نمايشگاه بين‌المللي چاپ و بسته‌بندي تهران به خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا)، گفت: خوشبختانه استقبال صنعتگران چاپ از اين نمايشگاه در داخل و خارج كشور بسيار خوب بوده و فقط به دليل محدوديت فضا، نتوانستيم از تمام متقاضيان ثبت‌نام كنيم.

جليل غفاري‌رهبر افزود: از ميان 510 شركت ثبت‌نام شده، 400 شركت داخلي و 110 شركت خارجي از كشورهاي آلمان، فيليپين، چين، پاكستان و ... هستند.

وي با بيان اينكه پيش‌بيني شده بود نمايشگاه در فضاي 15 هزار متر مربع برگزار شود، اظهار داشت: ‌اكنون 13 هزار متر از فضاي نمايشگاه به متقاضيان واگذار شده و در تلاشيم يك سالن جديد با متراژ دو هزار مترمربع ديگر براي نمايشگاه در نظر بگيريم.

غفاري‌رهبر با اشاره به تكميل شدن ظرفيت فضايي نمايشگاه يادآور شد: در صورت تخصيص فضاي بيشتر براي نمايشگاه، 50 شركت رزروي نيز به ترتيب اولويت ثبت‌نام خواهند شد.

وي تصريح كرد: در اين نمايشگاه، به روال سال‌هاي قبل، نمايندگاني از واحدهاي صنفي چاپخانه‌داران، ليتوگرافان، صحافان و فعالان صنايع كارتن و ورق حضور دارند.

به گزارش ايبنا، برگزاري سمينارهاي تخصصي، كارگاه‌ها و كلاس‌هاي آموزشي از جمله برنامه‌هاي جنبي اين نمايشگاه براي ارتقاي توانايي فعالان حوزه صنعت چاپ و بسته‌بندي عنوان شده اند.

شانزدهمين نمايشگاه بين‌المللي صنعت چاپ و بسته‌بندي، از اول تا چهارم بهمن ماه سالجاري در محل دايمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران برگزار خواهد شد.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین