سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
دبیرخانه بیست و هفتمین جایزه كتاب سال جمهوری اسلامی ایران، عناوین آثار راه‌یافته به مرحله دوم داوری‌ها را در رشته مواد و معدن اعلام كرد. در بیست و هفتمین دوره جایزه كتاب سال جمهوری اسلامی ایران، 18 هزار و 469 اثر به دبیرخانه ارسال شده و مورد داوری قرار گر
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

  عناوين آثار راه يافته به مرحله دوم در رشته مواد و معدن
کتاب

دبيرخانه بيست و هفتمين جايزه كتاب سال جمهوري اسلامي ايران، عناوين آثار راه‌يافته به مرحله دوم داوري‌ها را در رشته مواد و معدن اعلام كرد. در بيست و هفتمين دوره جايزه كتاب سال جمهوري اسلامي ايران، 18 هزار و 469 اثر به دبيرخانه ارسال شده و مورد داوري قرار گرفته ند.

به گزارش خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا)، در اين دوره، در رشته مواد و معدن 6 اثر مجوز حضور در مرحله دوم داوري‌ها را كسب كردند.

بر اساس اين گزارش، كتاب‌هاي «اصول و مباني پايش خوردگي در صنعت» تاليف «محمد حسن رستگار زارع»، «انتخاب مواد براي حداقل كردن خوردگي» تاليف مشترك ساعتچي و جاويد خوشخو، «انجماد در جوشكاري» تاليف احمد منشي و رضا رضوي، «متالورژي جوش‌كاري و جوش‌پذيري» ترجمه «شمعانيان رحمتي»، «كامپوزيت‌هاي زمينه فلزي» ترجمه «محمود مراتيان» و «فرايند كانه‌ساز» ترجمه رشيد نژادعمران، توانستند به مرحله دوم داوري‌ها راه ‌يابند.

بيست و ششمين جايزه كتاب سال جمهوري اسلامي ايران، همزمان با شانزدهمين جايزه جهاني كتاب سال، 19 بهمن سال گذشته برگزيدگان خود را شناخت.

در آن دوره 27 اثر برگزيده معرفي شدند و در شانزدهمين جايزه جهاني كتاب سال نيز 32 نويسنده خارجي و نويسندگان ايراني مقيم خارج از كشور، تجليل شدند.

به گفته علي اوجبي، سرپرست دبيرخانه بيست و هفتمين جايزه كتاب سال جمهوري اسلامي ايران، داوري‌های مرحله دوم اين جايزه از 15 دي‌ماه آغاز خواهد شد.

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین