سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
دبیر ستاد اقامه نماز، قرآن و عترت وزارت آموزش و پرورش با اشاره به استقبال گسترده از نمایشگاه‌های كتاب و پوستر «یاران امام حسین(ع)» عنوان كرد: این نمایشگاه تا پایان ماه صفر در مدارس كشور ادامه دارد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

استقبال از نمايشگاه كتاب و پوستر ياران امام حسين(ع)
حرم امام حسین علیه السلام

دبير ستاد اقامه نماز، قرآن و عترت وزارت آموزش و پرورش با اشاره به استقبال گسترده از نمايشگاه‌هاي كتاب و پوستر «ياران امام حسين(ع)» عنوان كرد: اين نمايشگاه تا پايان ماه صفر در مدارس كشور ادامه دارد.

حجت‌الاسلام‌ و‌ المسلمين سيدجواد بهشتي در گفت‌و‌گو با خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا)، عنوان كرد: اين نمايشگاه‌ها براي معرفي 98 نفر از شهداي كربلا در قالب 100 پوستر و كتاب براي دانش‌آموزان برپا شده است.

وي با اشاره به اين كه نمايشگاه‌ها كتاب و پوستر كربلا ويژه دانش‌آموزان مدارس متوسطه است، يادآور شد: اين نمايشگاه‌ها در دبيرستان‌هاي بزرگي كه داراي سالن مشخصي‌اند و در همه شهرهاي كشور برپا شده‌اند.

حجت‌الاسلام بهشتي با تاكيد بر اين كه از هر شهيد كربلا يك پوستر در قالب تصوير و محتوايي با 200 كلمه به ديوارها نصب شده است، اظهار داشت: اين محتواها از سوي ستاد اقامه نماز در قالب كتاب درآمده است و به بازديدكنندگان اهدا مي‌شود.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین