سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مدیرکل دفتر امور فرهنگی وزارت علوم از راه‌اندازی كتابخانه‌های تخصصی امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی در 100 دانشگاه تحت پوشش وزارت علوم با همكاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

راه‌اندازي كتابخانه‌هاي تخصصي امام (ره) و انقلاب در دانشگاه‌ها
محسن اسلامی

مدیرکل دفتر امور فرهنگی وزارت علوم از راه‌اندازي كتابخانه‌هاي تخصصي امام خميني (ره) و انقلاب اسلامي در 100 دانشگاه تحت پوشش وزارت علوم با همكاري وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي خبر داد.

محسن اسلامي در گفت‌وگو با خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا)، با بيان اين مطلب گفت: اين كتابخانه‌ها در راستاي ترويج انديشه‌هاي حضرت امام خميني (ره) براي دانشجويان و نسل جوان در دانشگاه‌‌هاي كشور پيش‌بيني شده است.

وي افزود: انقلاب اسلامي ايران با رهبري هوشمندانه امام خميني (ره) به پيروزي رسيد و آشنايي با اين انديشه‌هاي ناب و تاريخ چگونگي به وقع پيوستن اين انقلاب، هدف اصلي راه‌اندازي اين كتابخانه‌ها به شمار مي‌آيد.

اسلامي با اشاره به گذشت سه دهه از پيروزي انقلاب اسلامي ايران، گفت: در اين زمينه، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، كتاب‌هايي با اين موضوع را با بهاي 50 ميليون تومان به وزارت علوم اهدا كرده است.

وي افزود: اين كتاب‌ها در كتابخانه‌ها بر اساس معيارها و ضوابط مشخصي توزيع مي‌شود و نخستين معيار ميزان كتاب‌ها،‌ تعداد دانشجويان و جمعيت يك دانشگاه و سپس ظرفيت كتابخانه‌هاست.

اسلامي تصريح كرد: اميدواريم اين كتابخانه در كنار تاسيس كتابخانه‌هاي پايداري و دفاع مقدس، دانشجويان ما را هر چه بيشتر با فرهنگ ايراني و اسلامي آشنا كند.

به گفته مدیرکل دفتر امور فرهنگی وزارت علوم، توزيع اين كتاب‌ها از هفته آينده در دانشگاه‌هاي كشور آغاز مي‌شود.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین