سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
در پایگاه نور دایر بیش از شصت پایگاه اینترنتی با موضوع امام حسین(ع)، عاشورا و کربلا شناسایی و در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

معرفی شصت پایگاه حسینی در پایگاه نوردایر
نور

 در پایگاه نور دایر بیش از شصت پایگاه اینترنتی با موضوع امام حسین(ع)، عاشورا و کربلا شناسایی و در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری رسا، به نقل از نورسافت، پایگاه راهنمای پایگاه های اسلامی با هدف تسهیل و تسریع دسترسی کاربران به اطلاعات اسلامی بویژه حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و واقعه عاشورا اقدام به معرفی پایگاه های اسلامی مربوط با این موضوع نموده است.

بر اساس این گزارش، زندگینامه و شرح حال، سیره و سخنان و واقعه کربلا از گزینه های اصلی موضوعات مرتبط با امام حسین علیه السلام به شمار می آیند که هر یک از این گزینه ها خود شامل تعداد قابل توجهی از مطالب مرتبط در پایگاه های دیگر می باشند.

در قسمت شرح حال مطالبی در خصوص زندگی آن حضرت قبل و بعد از امامت معرفی شده است و در قسمت سیره و سخنان، به پایگاه ها و صفحاتی در خصوص فضایل و سیره فردی و اجتماعی آن بزرگوار و همچنین سخنان آن حضرت به صورت مجموعه های چهل حدیث و چهل داستان اشاره شده است.

مجموعه مقالات پیرامون زندگى امام حسین علیه السلام ، نهضت کربلا، امام حسین و عاشورا در آینه هنر و ادب، ویژه نامه های خاص و صدها مطلب ارزنده دیگر از جمله محتوای این پایگاه ها است.

از قابلیت های این پایگاه اضافه کردن صفحات و پایگاههای جدید در این موضوع و دیگر موضوعات توسط کاربران و ویراستاران می باشد و کاربران برای استفاده از این قابلیت می توانند به گزینه «ویراستار شوید » پایگاه مراجعه کنند.

لازم به ذکر است، این پایگاه به آدرس http://www.noordir.com در دسترس علاقمندان قرار دارد.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین