تبیان، دستیار زندگی
مجیدی: همچنان‌ گل‌ مى‌زنم‌ الوصل با نتیجه 1-0 الشعب را برد . مجیدی و نیکبخت برای الوصل و سامره برای الشعب در این دیدار بازی کردند. فرهاد مجیدى‌ مهاجم‌ گلزن‌ الوصل‌ باز هم‌ گلزنى‌ کرد تا سه‌ امتیاز دیگر را به‌ حساب‌ تیمش‌ وار...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نمى‌خواستم‌ شرمنده‌ دخترم‌ شوم‌

مجیدی: همچنان‌ گل‌ مى‌زنم‌


الوصل با نتیجه 1-0 الشعب را برد . مجیدی و نیکبخت برای الوصل و سامره برای الشعب در این دیدار بازی کردند.

فرهاد مجیدى‌ مهاجم‌ گلزن‌ الوصل‌ باز هم‌ گلزنى‌ کرد تا سه‌ امتیاز دیگر را به‌ حساب‌ تیمش‌ واریز کند. مجیدى‌ پیرامون‌ دیدار مقابل‌ الشعب‌ گفت: بازى‌ خوبى‌ بود دو تیم‌ بازى‌ خوبى‌ را انجام‌ دادند. تیم‌ ما نیز نیاز به‌ برد داشت‌ تا وضعیتش‌ در جدول‌ رده‌بندى‌ لیگ‌ امارات‌ بهتر شود و خوشبختانه‌ توانستیم‌ این‌ بازى‌ را ببریم. به‌ هر حال‌ ما میزبان‌ بودیم‌ و از شرایط‌ میزبانى‌ نیز به‌ خوبى‌ استفاده‌ کردیم‌ تا پیروز میدان‌ باشیم.

وى‌ درخصوص‌ گلى‌ که‌ به‌ ثمر رساند، افزود: دخترم‌ براى‌ اولین‌بار به‌ استادیوم‌ آمده‌ بود و در حین‌ بازى‌ نیز دائم‌ مى‌گفتم: باید گل‌ بزنم. پس‌ خدایا مرا شرمنده‌ دخترم‌ نکن! تا اینکه‌ پشت‌ محوطه‌ جریمه‌ الشعب‌ موقعیتى‌ نصیبم‌ شد و من‌ توپ‌ را شوت‌ کردم‌ و به‌ گل‌ تبدیل‌ شد. به‌ هر حال‌ خیلى‌ خوشحالم. مجیدى‌ در پایان‌ پیرامون‌ وضعیت‌ قراردادش‌ با الوصل‌ اضافه‌ کرد: یک‌ سال‌ دیگر با الوصل‌ قرارداد دارم‌ و با کمال‌ میل‌ براى‌ این‌ تیم‌ بازى‌ خواهم‌ کرد. زیرا من‌ تا عمر دارم‌ مدیون‌ این‌ باشگاه‌ هستم‌ چون‌ هر چه‌ دارم‌ از الوصل‌ دارم‌ و آنها کارى‌ کردند که‌ من‌ همه‌ چیز داشته‌ باشم‌ ضمن‌ اینکه‌ در حال‌ حاضل‌ نیز هیچ‌ پیشنهادى‌ ندارم.