تبیان، دستیار زندگی
باز هم یک ماه دیگر سپری شد و دوباره نوبت رسید به انتخاب برترین های انجمن های تخصصی تبیان. باید خدمت تمامی کاربران عزیز سایت تبیان...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

معرفی برترین‌های آبان ماه در انجمن‌ها

کاربر نمونه

باز هم یک ماه دیگر سپری شد و دوباره نوبت رسید به انتخاب برترین‌های انجمن های تخصصی تبیان. باید خدمت تمامی کاربران عزیز سایت تبیان عرض کنیم که انتخاب کاربر برتر در تمام محیط های سایت تبیان و بخصوص در محیط انجمن های تخصصی تبیان بسیار کار دشواری است. به این علت که کاربران ساعی در این محیط فراوانند. اما ناگزیر به انتخاب یک نفر در بین آنها هستیم. با بررسی و البته کمی هم تاخیر تعدادی از این دوستان را برگزیده‌ایم و به شما معرفی می نماییم. از شما کاربر عزیزی که درحال مطالعه این اطلاعیه هستید هم می خواهیم که پر انرژی تر از همیشه در محیط انجمن های تخصصی تبیان فعالیت نمایید تا به امید حق در اطلاعیه ماه آینده اسم خود را مشاهده نمایید.

و اما معرفی کاربر برتر:

در بین تمامی کاربران معرفی شده از سوی مدیران انجمن های تخصصی تبیان کاربر با نام مستعار hamedjonami بعنوان کابر برتر آبانماه انتخاب گردید. که ضمن تشکر از فعالیت کلیه کاربران ساعی و نیز همکاری کادر مدیریتی انجمن‌ها که در این انتخاب ما را یاری نمودند صمیمانه به این عزیز تبریک می گوییم و امیدواریم که شاهد فعالیت های سودمند و افزون ایشان در محیط انجمن های تخصصی تبیان باشیم. جایزه‌ی این عزیز بصورت بن خرید از فروشگاه اینترنتی تبیان است که بزودی برای این ایشان تعریف خواهد گردید تا به سلیقه ی خود جایزه ی دلخواه را انتخاب نمایند.

در بین تمامی کاربران معـرفی شده از سوی مدیران انجمن های تخصصــی تبـیان کاربر با نام مستعار hamedjonami بعنوان کابر برتر آبانماه انتخاب گردید.

شما هم می توانید جهت تبریک به این عزیز اینجا کلیک نمایید.

شایان ذکر است که کاربران نمونه ای که از جانب مدیران محیط انجمن های تخصصی تبیان به ما معرفی شدند کم نبودند که از آن جمله کاربران با نام مستعار abdollah442 ، shadasma ، لاو ،sayeh74 ، mostafa227 ، A_V_B_2066  tasnim_IE ، ppoorryyaa ،youtubeparsi ، mohsen394 را می توان ذکر کرد. از تمامی ایشان که با اختلاف اندکی با یکدیگر رقابت می کردند نیز به خاطر فعالیت بی دریغشان قدردانی می کنیم.

و اما معرفی مدیران و جانشینان برتر:

مدیر محترم انجمن  طنز و سرگرمی کاربر:  drmgangineh

جانشین محترم انجمن اجتماعی کاربر:  vahidmiladi

جانشین محترم انجمن خودرو کاربر: mohsen394

گل

ضمن تقدیم شاخه گل قدردانی از زحمات کلیه مدیران و جانشینان عزیز در محیط انجمن های تخصصی تبیان به این سه عزیز تبریک ویژه عرض می نماییم و خواهان تلاش هر چه بیشتر ایشان هستیم.

جهت تبریک به این عزیزان اینجا کلیک کنید.

انجمن های تخصصی تبیان محیطی برای محک زدن استعدادهای شماست.


تهیه و تنظیم برای تبیان: واحد امور کاربران سایت تبیان