وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
كردم و به فدراسیون كشتی برنمی‌گردم در حالی كه مسوولان فدراسیون كشتی از جمله رئیس و دبیر آن از اعتراض رئیس سازمان تیم‌های ملی كشتی آزاد و فرنگی ایران صحبت به میان آورده‌اند ، "محمدعلی صنعتكاران" گفت : از سمت خود استعفا كردم و...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

محمدعلی صنعتكاران" : استعفا كردم و به فدراسیون كشتی برنمی‌گردم

در حالی كه مسوولان فدراسیون كشتی از جمله رئیس و دبیر آن از اعتراض رئیس سازمان تیم‌های ملی كشتی آزاد و فرنگی ایران صحبت به میان آورده‌اند ، "محمدعلی صنعتكاران" گفت : از سمت خود استعفا كردم و به فدراسیون كشتی بازنمی‌گردم.

رئیس سازمان تیم‌های ملی كشتی آزاد و فرنگی ایران كه به خاطر اعتراض نسبت به برخی مسائل به وجود آمده در چند روز اخیر در فدراسیون كشتی از سمت خود استعفاء كرده‌است ، گفت : در تصمیمی كه گرفته‌ام تجدید نظر نخواهم كرد و بر خلاف میل باطنی خود قصد ندارم كه دیگر با فدراسیون حال حاضر كشتی همكاری كنم.

"محمدعلی صنعتكاران" در مورد مساله استعفاء و عدم همكاری خود با مسوولان فدراسیون كشتی گفت : طبق قول و قرارهای قبلی ، مسوولیت سرپرستی سازمان تیم‌های ملی كشتی آزاد و فرنگی ایران در همه رده‌های سنی نوجوانان ، جوانان ، بزرگسالان و پیشكسوتان به اینجانب محول شده بود اما وقتی دیدم كه تفكرات و دیدگاههای من در فدراسیون كشتی پیاده نمی‌شود و با افكار من كارها به خوبی پیش نمی‌رود ، صلاح را بر آن دیدم كه از مسوولیت خود كناره‌گیری كنم .

دارنده مدالهای طلا و نقره جهان در سالهای ? ?????یوكوهاما ژاپن و ?????? منچستر انگلیس و دارنده مدال برنز بازیهای المپیك ? ?????توكیو اظهار داشت:

به هیچ عنوان قصد بازگشت به فدراسیون كشتی را ندارم و روز چهارشنبه هفته پیش استعفای خود را به طور رسمی تحویل "سیدجواد رفوگر" دبیر فدراسیون كشتی دادم.

صنعتكاران اضافه كرد : احساس می‌كنم كه بود و نبود من در فدراسیون كشتی فرقی نمی‌كند ، پس بهتر دیدم كه دیگر نباشم. شاید اگر من نباشم ، برای پیشرفت ورزش كشتی بهتر باشد.

وی گفت : اینجانب در فدراسیون كشتی با فرد یا افراد خاصی از جمله رئیس ، نایب رئیس ، دبیر این فدراسیون و مدیر تیم ملی كشتی فرنگی ایران مشكلی ندارم و مساله فقط فرد و افراد نیستند بلكه احساس می‌كنم كه تفكرات و تصمیمات من در فدراسیون پیاده نمی‌شود.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین