تبیان، دستیار زندگی
اعضای تیم ملی اسکی ایران برای حضور در مسابقات المپیک زمستانی ونکوور زیر نظر محمد رضا گلزار ، سوپراستار سینمای ایران تمرین می کنند .........
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

گلزار مربی تیم ملی اسکی شد

محمدرضا گلزار

اعضای تیم ملی اسکی ایران برای حضور در مسابقات المپیک زمستانی ونکوور زیر نظر محمد رضا گلزار ، هنرمند مشهور سینمای ایران تمرین می کنند.

با توافق فدراسیون اسکی ایران و باشگاه ارتعاشات صنعتی ، این تیم 6 ملی پوش تیم ملی اسکی ایران را جذب کرد تا در لیگ ایران شرکت کنند ، 6 ورزشکاری که سهمیه حضور در المپیک زمستانی ونکوور را بدست آورده اند و باید از دو ماه دیگر در این رقابت ها شرکت کنند.

بر این اساس بهشتیان مالک باشگاه ارتعاشات صنعتی که از دوستان صمیمی رضا گلزار است، از او خواسته تا در مقام مدیر فنی تیم اسکی ارتعاشات که همان تیم ملی اسکی ایران است باشد.

محمد رضا گلزار

این ستاره سینما پیش از این هم در دوران ممنوعیت فعالیت تصویری خود با تیم ارتعاشات در لیگ والیبال ایران حاضر می شد. گلزار که سابقه بازی در تیم ملی نوجوانان والیبال ایران را دشته ، مدارک مربیگری حرفه ای در رشته اسکی سرعت دارد و از معدود هنرپیشه هایی است که علاقه بسیاری به ورزش دارد.

یکی از مسولان فدراسیون اسکی درباره تمرین ملی پوشان با گلزار می گوید:« ما مشکلات مالی داریم و این باشگاه پیش قدم شد تا بچه های مان با توان مالی بهتری به تمرینات بپردازند. قرارداد مان به این صورت است که هریک از بچه ها رقمی نزدیک به 7 تا 10 میلیون در سال از این شرکت می گیرند و در 10 تورنمنت شرکت می کنند. البته چون بچه های ما همه از ستاره های اسکی آسیا هستند در این تیم زیر نظر سرمربی تیم ملی تمرین می کنند و آقای گلزار هم در مقام مدیرفنی تیم در کنارشان خواهد بود.»

تیم ملی اسکی از امروز عازم اردوی بلغارستان می شود و تمریناتش را با رضا گلزار از روز 17 دی آغاز خواهد کرد.

تنظیم برای تبیان: رضا سیگاری