تبیان، دستیار زندگی
كثیف بازی می‌كرد اردوی تیم ملی 27 اردیبهشت آغاز می‌شود صعود خود را در خرداد قطعی كنیم سرمربی تیم ملی فوتبال كشورمان گفت: بازیكنان ایران در بازی برابر كره‌ی شمالی استحكام و شجاعت خود را نشان دادند. برانكو ایوانكوویچ تصریح كرد...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برانكو ایوانكوویچ:

تیم كره‌ی شمالی كثیف بازی می‌كرد
اردوی تیم ملی 27 اردیبهشت آغاز می‌شود
صعود خود را در خرداد قطعی كنیم

سرمربی تیم ملی فوتبال كشورمان گفت: بازیكنان ایران در بازی برابر كره‌ی شمالی استحكام و شجاعت خود را نشان دادند.

برانكو ایوانكوویچ تصریح كرد: بازی برابر كره دشوار و سنگین بود، آنها به دنبال امتیاز بودند تا دست آویزی برای امیدوار بودن به جام جهانی و حتی صعود به مكان سوم گروه داشته باشند اما بازیكنان ایران محكم ایستادند و با شجاعت بازی كردند و توانستند سه امتیاز بازی را به دست آورند.

وی افزود: بازیكنان درخواست‌های كادر فنی را به طور كامل اجرا كردند و در نیمه اول بسیار درخشیدند به طوری كه كره در نیمه اول و حتی نیمه دوم شانس چندانی نداشت.

برانكو خاطر نشان كرد: یكی از مشكلات اصلی ما چمن مصنوعی ورزشگاه كره بود كه دریافت و ارسال توپ را با مشكل روبه‌رو می‌كرد.

وی در مورد حاشیه‌های بازی نیز تاكید كرد: خاصیت هر بازی متفاوت است و به ویژه تیم‌هایی كه مثل كره‌ی شمالی كثیف بازی می‌كنند بعد از دریافت گل سعی می‌كنند تا دست به حادثه آفرینی بزنند.

سرمربی تیم ملی خاطرنشان كرد: نزدیك به دو ساعت با حالت ابهام در رختكن ماندیم و حتی برخی تماشاگران با شكستن صف پلیس به داخل آمدند كه البته مشكل جدی رخ نداد.

ایوانكوویچ هدف اصلی تیم ملی ایران را رسیدن به امتیاز لازم برای صعود به جام جهانی عنوان كرد و افزود: برنامه‌های تداركاتی تیم ملی برای دور برگشت از روز هفدهم ماه می (سه شنبه 27 اردیبهشت) آغاز می‌شود و انتظار داریم تا با آماده‌سازی مناسب در بازی‌های برگشت سریع كار صعود را در خرداد ماه قطعی كنیم.

گفتنی است تیم ملی روز 13 خرداد با تیم كره شمالی در تهران بازی می‌كند.