تبیان، دستیار زندگی
تماشاگران ژاپنی آسیب ندیدند شمار جان باختگان حادثه خروج تماشاگران از استادیوم آزادی به شش نفر رسید. به گزارش سرویس حوادث خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بنابر اعلام روابط عمومی پزشكی قانونی تاكنون پیكرهای دو نفر از جان باخ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

شمار جان باختگان حادثه‌ی استادیوم آزادی به 6 نفر رسید

تماشاگران ژاپنی آسیب ندیدند

شمار جان باختگان حادثه خروج تماشاگران از استادیوم آزادی به شش نفر رسید.

به گزارش سرویس حوادث خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بنابر اعلام روابط عمومی پزشكی قانونی تاكنون پیكرهای دو نفر از جان باختگان این حادثه به پزشكی قانونی منتقل شده است كه علت فوت یكی از آن‌ها كه مردی چهل و یك ساله است مصدومیت در اثر ازدحام جمعیت و علت فوت دیگری كه مردی بالای 60 ساله می‌باشد هیجان شدید پس از بازی تشخیص داده شده است.

پیگیری‌های خبرنگار ایسنا همچنین حاكی است اجساد 4 نفر دیگر از جان باختگان حادثه ورزشگاه آزادی در بیمارستان‌های امام خمینی (ره) و فیاض بخش تهران است.

این گزارش حاكی است كه به هیچ یك از هواداران ژاپنی حاضر در ورزشگاه آزادی آسیبی وارد نشده است و تنها یك هوادار زن ژاپنی بر اثر پرتاب موارد محترقه از ناحیه‌ی صورت با جراحت سطحی روبرو شده بود؛ كه بصورت سرپایی مداوا شد.

هر چند حضور هواداران ایرانی در میادین ورزشی بسیار ارزشمند و حائز اهمیت است ولی این حضور زمانی زیباتر و ارزنده تر خواهد بود که تماشاگر ایرانی با فرهنگ ایرانی به تشویق تیم ملی بپردازد . این حماسه حضور انبوه هواداران که در روز بازی ایران - ژاپن باعث بردی شیرین شد ، ای کاش با حوادث بعد از آن همراه نبود ....