تبیان، دستیار زندگی
رسال پیامی؛ رییس سازمان تربیت بدنی پیروزی تیم ملی فوتبال را تبریك گفت معاون رییس جمهور و رییس سازمان تربیت بدنی با ارسال پیامی پیروزی ارزشمند تیم ملی فوتبال كشورمان را در برابر ژاپن به ملت ایران تبریك گفت....
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تبریک مهرعلیزاده و دادکان به مردم

با ارسال پیامی؛ رییس سازمان تربیت بدنی پیروزی تیم ملی فوتبال را تبریك گفت

معاون رییس جمهور و رییس سازمان تربیت بدنی با ارسال پیامی پیروزی ارزشمند تیم ملی فوتبال كشورمان را در برابر ژاپن به ملت ایران تبریك گفت.

مهندس محسن مهرعلیزاده در پیام تبریك خود اظهار كرده است: «پیروزی در میادین ورزشی و كسب افتخار در این عرصه همبستگی اجتماعی، همدلی، شادی، امید و اعتماد به نفس را برای آحاد ملت بزرگ ایران به ارمغان می‌آورد و فقط این احساس مشترك به هنگام پیروزی تیم ملی ایران وجود دارد. این پیروزی ارزشمند را كه امروز بر حسب اتفاق در ایام فرخنده‌ی نوروز 84 به دست آمد به مردم شریف ایران تبریك گفته و از دوستان و همكارانی كه در این زمینه زحمت كشیده‌اند و به خصوص از مسولین فدراسیون فوتبال، مربیان توانمند و بازیكنان غیرتمند و با اخلاق فوتبال كشورمان صمیمانه تشكر می‌كنم.»

مهرعلیزاده در ادامه‌ی پیام خود تصریح كرد:‌« امیدوارم تیم كشورمان در ادامه مسیر جام جهانی 2006 آلمان با موفقیت گام بردارد و رهاورد این پیروزی را برای پیشتیبانی ملت ایران جهت توسعه همه‌ جانبه‌ی كشور به این ملت فداكار تقدیم كند. مطمئنا سازمان ورزش كشور با تمام توان در مسیر تحقق این هدف بزرگ كوشش می‌كند.»

دكتر دادكان: از مردم صمیمانه تشكر می‌كنم این حمایت در تاریخ فوتبال ایران بی‌سابقه بوده است

رییس فدراسیون فوتبال كشورمان پیروزی تیم ملی ایران برابر ژاپن را به ملت ایران تبریك گفت.

محمد دادكان پس از پیروزی تیم ملی كشورمان مقابل تیم ژاپن گفت: از مردم كه صمیمانه تیم ملی را حمایت كردند و برای این بازی همبستگی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتند تشكر می‌كنم. این حضور و همكاری در تاریخ فوتبال ایران بی‌سابقه بوده است.

وی افزود: تمام وجودم خسته است اما به عشق مردم و فوتبال ایستاده‌ام و امیدوارم تیم ملی كشورمان بتواند به جام جهانی راه‌ پیدا كند.

دادكان در مورد بازی ایران و كره‌ی شمالی نیز گفت: محصص به عنوان نماینده‌ی فدراسیون به كره‌ی شمالی رفته و بازی این تیم برابر بحرین را آنالیز كرده است ضمن آنكه فیلم این بازی توسط سفارت ایران در كره‌ی شمالی ضبط شده و در پكن در اختیار فدراسیون قرار می‌گیرد تا كادر فنی بتوانند آن را تحلیل كنند.

رییس فدراسیون فوتبال در ادامه ابراز امیدواری كرد تیم كشورمان بتواند در كره‌ی شمالی نیز امتیاز لازم را به دست آورد.

وی در پایان از همیت و غیرت تماشاگران و بازیكنان تیم ملی ایران در بازی برابر ژاپن قدردانی كرد.