تبیان، دستیار زندگی
کاربران عزیز موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان، چندی پیش مدیریت انجمن های تخصصی تبیان پیشنهادی در این محیط مطرح نمودند ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

کارشناسان خبره در انجمن های تخصصی تبیان

کارشناسان

کاربران عزیز موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان، چندی پیش مدیریت انجمن های تخصصی تبیان پیشنهادی در این محیط مطرح نمودند که اتفاقا مورد استقبال تمام و کمال همگی اعضای انجمن ها قرار گرفت و خط سیر مناسبی را در جهت رشد و شکوفایی سطح علمی و تخصصی  انجمن ها ترسیم کرد.

لازم دیدیم که همگی شما مخاطبین عزیز سایت تبیان را از این پیشنهاد مطلع سازیم تا بلکه شما هم در اجرای این پیشنهاد با ما همراه و همسفر باشید و بتوانیم با کمک همه شما عزیزان در ارتقاء این محیط سهم موثری داشته باشیم. موضوع این پیشنهاد، جذب عزیزان متخصص در هر زمینه ای از هنر و دانش و تخصص در محیط انجمن های تخصصی تبیان است. خوشبختانه از زمانیکه این پیشنهاد مطرح گردید تا به حال کارشناسان برجسته ای شروع به همکاری با اعضای این محیط نموده اند که باعث افتخار ماست.

پازل مطـالب انجمن ها جهت تکمیل، یاری دسـت های پرتوان شـما عزیزان را می طلبد. تا با بهترین طرح و متن در خدمت تمـامی مخاطــبین سـایت تبیــان باشــد.

اسامی ذیل از جمله این اشخاص برجسته می باشند:

جناب آقای دکتر زرهانی: دکترای علوم سیاسی بعنوان کارشناس برجسته در انجمن سیاسی

جناب آقای دکتر گمینی: دکترای مطالعات علم بعنوان کارشناس برجسته در انجمن نجوم

جناب آقای دکتر آکوچکیان: دکترای مدیریت فن آوری اطلاعات (I.T)  بعنوان مدیر و کارشناس برجسته در انجمن مدیریت

جناب آقای دکتر داراب: دکترای مهندسی و علم مواد بعنوان کارشناس برجسته در انجمن دانش و فن آوری و مدیر انجمن زبان انگلیسی

جناب آقای مهندس داوودی: فوق لیسانس مدیریت، مدیر انجمن بازاریابان

جناب آقای فرزین: فوق لیسانس تولید سیما و مدیر انجمن تبلیغات و روابط عمومی

جناب آقای یوسف وند: فوق لیسانس فقه و فلسفه بعنوان مدیر انجمن معارف

جناب آقای گوهری منش: فوق لیسانس مهندسی خودرو بعنوان کارشناس برجسته در انجمن مکانیک و انجمن خودرو

سرکار خانم فاطمه راهی: فوق لیسانس ادبیات بعنوان کارشناس در انجمن ادبیات

********************************************

پس از معرفی این عزیزان لازم به ذکر است که برخی از این ارتباطات فرخنده توسط مدیران زحمتکش محیط انجمن های تخصصی تبیان صورت گرفته است که جا دارد صمیمانه از ایشان تقدیر نماییم و دستشان را به گرمی بفشاریم. اسامی برخی از این دوستان عبارتند از:

جانشین محترم انجمن ادبیات: کاربر پنجره ی خیال

مدیریت محترم انجمن اجتماعی: کاربر buffun

جانشین محترم انجمن زن ریحانه ی آفرینش: کاربر botanist

امید داریم که سایر مدیران و جانشینان و کاربران انجمن ها نیز در اجرای این مهم ما را یاری نمایند، تا رشد و شکوفایی روز افزون این محیط باشیم.

پازل

این دوستان عزیز با ما دست همکاری داده اند تا بتوانیم خدمات بهتری به کاربران این محیط مجازی ارائه دهیم. اما هر یک از شما که در حال مطالعه این مطلب هستید ممکن است در اطرافیان و آشنایان نزدیک خود اشخاص برجسته ای را بشناسید. شاید هم خود شما در زمینه ای متخصص باشید که فعالیت شما بتواند سهم بسزایی در رشد و ارتقاء سطح علمی محیط انجمن ها داشته باشد. به هر حال ما مشتاقانه منتظر حضور فعال تمام اشخاص متبحر در علوم مختلف هستیم و پیشاپیش آغوش گرم خود را برای استقبال از این عزیزان باز می نماییم و خیر مقدم عرض می کنیم. پازل مطالب انجمن ها برای تکمیل، یاری دست های پرتوان شما عزیزان را می طلبد. تا با بهترین طرح و متن در خدمت تمامی مخاطبین سایت تبیان باشد.


تهیه و تنظیم برای تبیان: واحد امور کاربران سایت تبیان