سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
موقع ماموران فرودگاه و دفتر مخصوص مراقبت هوایی متوجه‏ی اشتباه خود شدند و هواپیما را نگه داشتند. این دو خلبان بی‏احتیاط حالا محاکمه شده‏اند، اکنون نمی‏توانند به کارشان ادامه دهند و قرار است دوباره آموزش پرواز را بگذرانند. این دو خلبان می‏گویند به دلیل شباه
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

جاده‏ پر از کفش
کفش

اگر مرکز خیریه‏ای را می‏شناسید که کفش برای نیازمندان لازم دارد می‏توانید با پلیس آمریکا تماس بگیرید! تعجب نکنید به تازگی در یکی از بزرگ راه‏های آمریکا صدها جفت کفش ریخته شده بود که باعث تعجب رانندگان و پلیس شد. مسوولان پلیس این منطقه می‏گویند هیچ گونه تصادف و یا خالی شدن بار از کامیون‏ها در این بزرگ راه اتفاق نیفتاده است و معلوم نیست که این کفش‏ها چگونه وارد این جاده شده‏اند. بد نیست بدانید که برای جمع‏آوری این همه کفش چند دستگاه ماشین«لودر» آنها را جمع‏آوری کرده تا مانع رفت و آمد ماشین‏ها نشوند. از آنجا که کفش‏ها قابل استفاده هستند پلیس قصد دارد آنها را به مراکز خیریه برای استفاده‏ی نیازمندان واگذار کند.

 

اشتباه بانکی
بانک

خانمی که برای پرداخت قبض‏هایش به بانک رفته بود با دیدن حساب خود حیرت زده شد. این خانم سوئدی پس از مراجعه به بانک متوجه شد 1 میلیارد و 13 میلیون دلار به حسابش وارد شده که تقریبا پول خرید یک شهر است. او که با شنیدن این خبر ناگهانی دچار شوک و تعجب شده بود، بدون آنکه چیزی به کارمندان بگوید از بانک بیرون آمد و با خود شروع به رویا پردازی کرد که با این پول‏ها چه کارها انجام دهد؛ اما روز بعد که برای گرفتن پول‏ها به بانک رفت متوجه شد تنها چند صد دلار بیشتر در حسابش پول ندارد. در همین حال یکی از کارمندان بانک به او گفت که روز گذشته بر اثر اشتباه مقدار زیادی پول به حساب او واریز شده بود که بعد از پی بردن به موضوع از حسابش خارج شد.

 

پرواز خطرناک
هواپیما

2خلبان بی‏دقت که به جای وارد شدن در مسیر پرواز وارد یک خیابان مخصوص تاکسی‏ها شده بودند باعث ترس و وحشت مردم و مسوولان فرودگاه شدند. این دو خلبان هنگ کنگی که قصد پرواز با یک هواپیمای 120 نفره را داشتند، اشتباهی وارد خیابان مخصوص تاکسی‏ها شدند که با تلاش به موقع ماموران فرودگاه و دفتر مخصوص مراقبت هوایی متوجه‏ی اشتباه خود شدند و هواپیما را نگه داشتند. این دو خلبان بی‏احتیاط حالا محاکمه شده‏اند، اکنون نمی‏توانند به کارشان ادامه دهند و قرار است دوباره آموزش پرواز را بگذرانند. این دو خلبان می‏گویند به دلیل شباهت زیاد باند پرواز و مسیر مخصوص تاکسی‏ها دچار این اشتباه شدند!

پوپک

تنظیم:کودک و نوجوان

*******************

مطالب مرتبط

مشاوره
مشاوره
اگر در خصوص این موضوع سوالی داشتید، به مشاوره تبیان مراجعه نمایید .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین