سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
یک دانش‏آموز آمریکایی که می‏خواست به جای یکی از بستگانش امتحان دهد، گیر افتاد. این پسر 17 ساله که با پوشیدن لباس‏های دخترانه و تغییر چهره توانسته بود وارد دبیرستان دخترانه شود بدون هیچ مشکلی در جلسه‏ی امتحان شرکت کرد؛ اما در بین امتحان یکی از معلمان به چه
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دانش‏آموز 2چهره
دانش‏آموز دوچهره

یک دانش‏آموز آمریکایی که می‏خواست به جای یکی از بستگانش امتحان دهد، گیر افتاد. این پسر 17 ساله که با پوشیدن لباس‏های دخترانه و تغییر چهره توانسته بود وارد دبیرستان دخترانه شود بدون هیچ مشکلی در جلسه‏ی امتحان شرکت کرد؛ اما در بین امتحان یکی از معلمان به چهره‏ی او مشکوک شد و مدیر مدرسه را خبر کرد. بالاخره هم معلوم شد که او به صورت غیرقانونی وارد دبیرستان شده و به جای یک نفر دیگر امتحان می‏‏دهد. او حالا برای این‏کار باید جریمه‏ شود.

 

جشن‏رنگ‏ها
جشن رنگ

در یک جشن قدیمی و جالب که در یکی از شهرهای هند برگزار می‏شود، مردها خودشان را با لباس‏های رنگا‏رنگ آرایش کرده و در بین مردم به شادی و تفریح می‏پردازند.

جشن رنگ

 بعضی اوقات شهردار شهر به همراه برخی از مقامات شهری با مردم در این جشن شریک شده و به بازی و شادی می‏پردازند! بد نیست بدانید بعضی از مردم برای شرکت در این جشن حتی خودشان را هم‏رنگ می‏کنند!

 

دور دنیا به خاطر کودکان

یک گروه دو چرخه‏سوار ایرانی سفر خود را به جهت حمایت از کودکان دنیا آغاز کردند. این گروه 3 نفره که «محمد مرادی، گل آفرین منصوری و سلمان فرخنده» نام دارند از جزیره‏ی هرمز واقع در بندرعباس مسافرت‏شان را شروع کرده‏اند.

دوچرخه سواری

آنها می‏گویند به دلیل حمایت از کودکان بی‏سرپرست، بد سرپرست، کودکان کارگر و کودکانی که بیماری‏های خاص دارند (کودکان استثنایی و سرطانی) تصمیم به سفر گرفته‏اند.

آنها همچنین نامه‏ای را به سازمان‏ ملل نوشته‏اند که در آن گفته شده «کودکان سرمایه‏های واقعی دنیا هستند و باید از آنها مواظبت کرد» و قصد دارند تا این نامه را به گوش همه‏ی دنیا برسانند.

بد نیست بدانید که آنها در این سفر از 28 کشور دنیا در 4 قاره عبور کرده و پس از گذر از 2 اقیانوس دوباره وارد جزیره تاریخی هرمز می‏شوند. این 3 نفر می‏گویند احتمالاً سفرشان 2 سال طول خواهد کشید.

پوپک

تنظیم کودک و نوجوان

******************

مطالب مرتبط

مشاوره
مشاوره
اگر در خصوص این موضوع سوالی داشتید، به مشاوره تبیان مراجعه نمایید .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین