تبیان، دستیار زندگی
ایسنا -داریوش فرهنگ بعد از مجموعه‌ی «طلسم شدگان»، سریال«راه شب» را كه اكنون در مرحله‌ی نگارش است  برای شبكه سوم سیما می‌سازد. محمدمسعودتهیه كننده این مجموعه در گفت‌وگو با خبرنگار (ایسنا) افزود: پیش تولید از فروردین ماه سال ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

داریوش فرهنگ «راه شب» را می‌سازد


ایسنا -داریوش فرهنگ بعد از مجموعه‌ی «طلسم شدگان»، سریال«راه شب» را كه اكنون در مرحله‌ی نگارش است  برای شبكه سوم سیما می‌سازد.

محمدمسعودتهیه كننده این مجموعه در گفت‌وگو با خبرنگار (ایسنا) افزود: پیش تولید از فروردین ماه سال آینده شروع می‌شود كه دو ماه به طول می‌انجامد و تصویر‌برداری نیز خرداد ماه سال آینده به مدت حدود هفت ماه آغاز می‌شود.

وی مضمون اصلی «راه شب» را اجتماعی خواند و نویسنده آن را جابر قاسمعلی ذكر كرد.

جابر قاسمعلی - نویسنده - در گفت‌وگو با «ایسنا» درباره داستان این سریال اظهار كرد: این سریال درباره‌ی یك مجری رادیو است كه هر بار با مسائلی در اجتماع درگیر می‌شود.

وی افزود: قصه‌ها عموما اجتماعی هستند كه به مسائل ملموس در جامعه می‌پردازند.

این نویسنده در ادامه گفت: وفاداری به مسائل اجتماعی مهمترین نكته‌ی مورد توجه است. در عین حال سعی شد كه داستان‌ها به صورت كلاسیك و متعارف باشند.

قاسمعلی افزود: بر خلاف سریال هزاران چشم كه به داستان كمرنگ تر پرداخته می‌شد و بیشتر روابط و جزئیات مدنظر بود در راه شب ضمن وفاداری به مسائل اجتماعی، داستان جذابی نیز روایت می‌شود.

خاطرنشان می‌شود كه سریال راه شب در 26 قسمت 45 دقیقه‌ای در شبكه‌ی سوم سیما تولید می‌شود.