تبیان، دستیار زندگی
با موافقت هیات مدیره باشگاه استقلال تا زمان بازگشت امیررضا واعظی آشتیانی از حج تمتع، كامران نفریه به عنوان جانشین مدیرعامل باشگاه فعالیت خواهد كرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نفریه مدیر عامل موقت استقلال

آشتیانی ، نفریه

اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال با رد استعفای واعظی آشتیانی، با مرخصی وی برای سفر به حج موافق کردند.

امیررضا واعظی آشتیانی، مدیرعامل باشگاه استقلال و قائم مقام سازمان تربیت بدنی در نشست دوشنبه شب هیئت مدیره باشگاه استقلال از سمت خود رسما کناره گیری کرد اما اعضا با رد درخواست وی مخالفت خود را با استعفای مدیرعامل باشگاه اعلام کردند.

در ادامه مدیرعامل استقلال به دلیل تشرف‌اش به حج تمتع درخواست مرخصی یك ماهه كرد كه مورد موافقت اعضا قرار گرفت اما برای ا ینكه در مدت غیبت آشتیانی كارهای باشگاه طبق روال پیش برود، اعضای هیات مدیره استقلال كامران نفریه را به عنوان جانشین موقت آشتیانی انتخاب كردند.

رضایی ، آشتیانی ، زریبافان

خسرو دانشجو، عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در این خصوص گفت: شب گذشته در جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال با استعفای آقای واعظی آشتیانی موافق نشد که ایشان درخواست مرخصی را مطرح کردند. ظاهرا مدیرعامل باشگاه استقلال سفر حج در پیش دارند به همین خاطر از اعضا هیئت مدیره خواستند تا با مرخصی یک ماه‌شان موافقت کنند.

وی با اشاره به اینکه هیئت مدیره باشگاه استقلال مرخصی یک ماهه آشتیانی را پذیرفته است، افزود: برای اینکه امور باشگاه طبق روال گذشته دنبال شود اعضا هیئت مدیره باشگاه استقلال آقای نفریه را به عنوان مدیرعامل موقت انتخاب کردند تا در اسرع وقت و در بازگشت آقای آشتیانی تصمیمات مقتضی اتخاذ شود.

آشتیانی اوایل ماه آتی برای شرکت در مناسک حج راهی عربستان می شود.

تنظیم برای تبیان: رضا سیگاری