تبیان، دستیار زندگی
تصمیم می‌گیرد؛ دلایل استعفای مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اعلام شد حجت‌ا... خطیب مدیرعامل باشگاه پیروزی برای دومین بار متوالی طی دو ماه اخیر استعفای خود را به رییس سازمان تربیت بدنی تقدیم كرد. مدیرعامل انتصابی سازمان تربیت بدنی ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مهرعلیزاده درباره استعفای خطیب تصمیم می‌گیرد؛

دلایل استعفای مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اعلام شد

حجت‌ا... خطیب مدیرعامل باشگاه پیروزی برای دومین بار متوالی طی دو ماه اخیر استعفای خود را به رییس سازمان تربیت بدنی تقدیم كرد.

مدیرعامل انتصابی سازمان تربیت بدنی پس از خروج اكبر غمخوار با سیاستی متفاوت با مدیر عامل پیشین، هدایت باشگاه پرسپولیس را بر عهده گرفت. هنوز مدت زمان زیادی از انتصاب خطیب به عنوان مدیر عامل جدید باشگاه پرسپولیس نگذشته بود كه شایعه‌ی كناره‌گیری وی مطرح شد.

بازگشت مجدد علی پروین پس از خروج اكبر غمخوار و حضور كادر جدید هیات مدیره‌ی این باشگاه به گونه‌ای رقم خورد كه می‌توانست پرسپولیس متفاوتی را ارایه كند اما ظاهرا مشكلات و دغدغه‌های مالی و اختلاف نظرهای موجود در میان برخی از اعضای هیات مدیره این روند را به مسیر دیگری سوق داد.

خطیب در حدود یك ماه پیش استعفای كتبی‌ خود را به رییس سازمان تربیت بدنی تقدیم كرده بود كه با پادرمیانی برخی از دوستان نزدیك و حمایت معاونین سازمان تربیت بدنی از این كار صرف نظر كرد.

اما روز چهارشنبه‌ی هفته‌ی گذشته، مدیر عامل باشگاه پیروزی مجددا در استعفایی جدید خواهان پایان بخشیدن همكاری خود با باشگاه پیروزی شد.

برخی از اعضای هیات مدیره ، عدم تامین شرایط مالی باشگاه و دغدغه‌های مدیریتی ناشی از تداخل كاری در حوزه مسوولیت مدیران دولتی را از اساسی‌ترین دلایل استعفای خطیب برشمرد.

هیات مدیره باشگاه پیروزی نیز در هفته‌ی آینده و پس از بازی حساس استقلال و پرسپولیس با بررسی استعفای خطیب و با هماهنگی سازمان تربیت بدنی تصمیمات لازم را در این خصوص اتخاذ خواهند كرد. هر چند كه هنوز مهندس مهرعلیزاده رییس سازمان تربیت بدنی استعفای مذكوررا رد كرده است.