تبیان، دستیار زندگی
با استفاده از این نرم افزار، نمودارهای مختلف را با رنگ های مختلف می‏توان رسم نمود و اثر ضرایب مختلف بر نمودار تابع را آزمایش نمود...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

Crocodile mathematics

crocodile mathematics

با استفاده از این نرم افزار، نمودارهای مختلف را با رنگ های مختلف می‏توان رسم نمود  و اثر ضرایب مختلف بر نمودار تابع را آزمایش نمود.

هم چنین این نرم افزار، یکی از جدیدترین و بهترین ابزار برای آموزش و ساخت شکل های سه بعدی است. جهت نمایش فضایی، رنگ و اندازه شکل ها را بعد از ساختن می توان تغییر داد و بنابراین کمک می کند تصور بهتری از شکل ها پیدا کرد. همچنین می توان متن یا پرسش هایی را به آن اضافه کرد.  بر خلاف دیگر نرم افزارها، کار کردن با آن و ساختن شکل های سه بعدی، بسیار آسان است، زیرا کتابخانه ی کاملی از شکل های سه بعدی دارد.

قابلیت کاربرد آموزشی:  هندسه و ریاضی راهنمایی و دبیرستان

خرید نرم افزار

در CD تهیه شده،  علاوه بر خود نرم افزار برای نصب، بیش از 100 دقیقه فیلم آموزشی راهنمای استفاده از نرم افزار کورکودیل تهیه شده است و هم ‏چنین نرم‏افزارهای جانبی مانند flash player برای دیدن فیلم‏های آموزشی نیز در بسته موجود است.

با خرید این مجموعه 5 نرم افزار مختلف تعاملی، همراه با 240 دقیقه فیلم آموزشی که شامل آزمایشگاه هایی مجازی فیزیک، شیمی، روبوتیک و ریاضی هستند را به خانه خواهید برد.