تبیان، دستیار زندگی
شد بر اثر بارش سنگین و بی‌سابقه برف در رشت اماكن ورزشی این شهر متحمل خسارات سنگینی شده‌اند. برانوش نیك بین مدیر كل تربیت بدنی استان گیلان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار كرد: به دلیل بارش...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اماكن ورزشی شهر رشت در اثر بارش سنگین برف تخریب شد


بر اثر بارش سنگین و بی‌سابقه برف در رشت اماكن ورزشی این شهر متحمل خسارات سنگینی شده‌اند.

برانوش نیك بین مدیر كل تربیت بدنی استان گیلان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار كرد: به دلیل بارش سنگین برف در استان گیلان خسارات زیادی به اماكن ورزشی وارد شده و سالن تختی شهر رشت نیز كه مكان اصلی برگزاری مسابقات مختلف است دچار خسارت شده و سوله‌ی آن باید بازسازی شود.

وی افزود: سالن كشتی شهر رشت نیز كه ساخت آن به سال 1330 بازمی‌گردد تخریب شده است و تمرینات تیم‌های كشتی شهر مختل شده است. علاوه بر این بیش از 10 سالن خصوصی ورزشی در سطح شهر دچار تخریب شده‌اند و قابل استفاده نیستند كه برای بازسازی این اماكن به امتیاز لازم از سوی ستاد حوادث غیر مترقبه استان نیاز داریم.

نیك بین تصریح كرد: به غیر از لغو دیدار پرسپولیس و ملوان، مسابقات دوستانه‌ای در سطح استان كه به مناسبت دهه‌ی مبارك فجر بود تعطیل شده و افتتاح ورزشگاه بانوان شهرستان لاهیجان نیز به تاخیر افتاد.

مدیر كل تربیت بدنی گیلان در پایان خاطر نشان كرد: برای بازسازی اماكن تخریب شده باید تامین اعتبارات صورت گیرد كه این كار مستلزم كمك استانداری و سازمان تربیت بدنی است تا ورزشكاران این منطقه بتوانند همانند گذشته به فعالیت‌های خود ادامه دهند.