تبیان، دستیار زندگی
پیروزی تیم فوتبال داماش گیلان برابر کوثر خرم آباد در حالی رقم خورد که این دیدار با حضور فیروز كریمی با حاشیه‌های زیادی همراه شد ...........
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بازگشت فیروز کریمی با حاشیه

فیروز کریمی سرمربی داماش گیلان

پیروزی تیم فوتبال داماش گیلان برابر کوثر خرم آباد در حالی رقم خورد که این دیدار با حضور فیروز كریمی با حاشیه‌های زیادی همراه شد.

به نقل از ایسنا، در اولین هفته از مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور، شاگردان فیروز کریمی توانستند با نتیجه 3 بر صفر در خرم آباد تیم فوتبال کوثر را شکست دهند، ولی این دیدار دستخوش حاشیه‌های زیادی بود كه محوریت تمام آنها نیز شخص فیروز كریمی بود.

مردود اعلام شدن گل تیم کوثر توسط داور، مشکوک بودن گل سوم داماش، خطاب قراردادن بازیکنان داماش با الفاظ غیرمتعارف توسط فیروزکریمی، اعتراض شدید کادر فنی و تماشاگران کوثری به نحوه‌ی قضاوت و... ازجمله این حاشیه‌ها بود.

یکی از قابل تامل ترین حاشیه‌های این دیدار اعتراض شدید تماشاگران خرم آبادی آن هم درقالب شعار علیه فیروز کریمی بود كه از ابتدا تا پایان بازی به طور مداوم و هم‌صدا ادامه داشت.

فیروز کریمی

در این بازی تماشاگران خرم آبادی که ظاهرا از فیروز کریمی بسیار ناراحت بودند با الفاظ و شعارهایی اعتراض شدید خود را به کریمی نشان دادند و خواستار عذرخواهی او از مردم لرستان شدند. این شعارها در طی 90 دقیقه بازی، بارها و بارها به گوش می رسید.

در این رابطه "فیروز کریمی" در جمع خبرنگاران گفت: تماشاگران این دیدار در مجموع خوب بودند، عده کمی هم وجود دارند كه خوب نبودند که این عده مختص به شهر خرم آباد هم نیستند و در همه بازی‌ها یافت می‌شوند.

وی در پاسخ به این سوال که اعتراض و شعارهای تماشاگران علیه وی سابقه تاریخی دارد، بیان داشت: شما آن‌جور که می گویید تاریخی و سابقه تاریخی؛ شاید مربوط به زمان هخامنشی‌ها باشد!

کریمی در پاسخ به سوالی دیگر که مردم لرستان بابت صحبت‌های شما در برنامه‌ی تلویزیونی مثلث شیشه‌ای از شما دلخورند، ادامه داد: من در یکی از برنامه‌هایی تلویزیونی که دعوت شده بودم حقیقت را گفتم!

فیروز کریمی

وی ادامه داد: در آن زمان در زمین کشت و صنعت خرم آباد یك گله‌ گوسفند وارد زمین شد و ناظر بازی هم این مسئله را تائید می کند.

هم‌چنین كریمی در جریان بازی بار‌ها بازیكنانش را با الفاظ نامتعارف صدا می‌كرد كه البته سرمربی داماش تاكید داشت كه این الفاظ، فحش تلقی نمی‌شود!.

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان در خاتمه از تلاش نیروی انتظامی جهت برقراری نظم و امنیت این دیدار تقدیر و تشکر کرد.

مدیر عامل تیم کوثر خرم آباد نیز درباره شعار تماشاگران خرم‌آبادی به ایسنا گفت: تماشاگران کوثر تیم‌شان را در طول 90 دقیقه تشویق کردند. حمایت تماشاگران از کوثر بسیار فوق‌العاده بود، جز مواردی که به هیچ وجه موافق آن نبوده و نیستیم.

وی تصریح کرد: در بازی‌های بعدی با کارهای فرهنگی این امر تکرار نخواهد شد و این رفتار‌ها اصلاح خواهد شد.

تنظیم برای تبیان: رضا سیگاری