سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
شماره بیست وششم و شماره بیست و هفتم فصلنامه «نقد و بررسی كتاب» منتشر شد. این فصلنامه دربردارنده مقالات صاحبان قلم و متخصصان درباره برخی موضوعات حوزه نشر و همچنین نقد و بررسی كتاب‌هاست.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

فصلنامه «نقد و بررسي كتاب» در دو گام

فصلنامه «نقد و بررسی كتاب» در دو گام

شماره بيست وششم و شماره بيست و هفتم فصلنامه «نقد و بررسي كتاب» منتشر شد. اين فصلنامه دربردارنده مقالات صاحبان قلم و متخصصان درباره برخي موضوعات حوزه نشر و همچنين نقد و بررسي كتاب‌هاست.

به گزارش خبرگزاري كتاب ايران‌(ايبنا)، در اين شماره از اين فصلنامه كه مدير مسوولي آن را هرمز همايون‌پور بر عهده دارد، مقالاتي با موضوعات نقش ادب فارسي در ادبيات فرانسه، رمان سياسي در ايران با محور بررسي آثار سعيد نفيسي و نبوغ ادبي ارنست همينگوي به چشم مي‌خورند كه نويسندگي آنها را «يحيي آذرنوش»، «عبدالحميد ابوالحمد»، «هرولد بلوم» بر عهده داشته‌اند.

در بخش كتاب‌هاي خارجي كتاب‌هاي «ميراث هانا آرنت»، «داستان پرماجراي حشيش»، «نگاهي ديگر به زندگي اوپنهايمر» بررسي شده‌اند و «دموكراسي هم‌تبار با توتاليتاريسم»، «كيش كافران»، «بازار بيمه بازرگاني ايران» و «بر بال فنون جديد» برخي از كتاب‌هاي بررسي شده در بخش كتاب‌هاي داخلي است.

اين فصلنامه همچنين قسمت‌هايي را به آن دسته از وقايع سياسي اجتماعي جهان اختصاص داده است كه با كتاب و نويسندگان در ارتباطند. كتاب‌ها و نشريات تازه، خواندني‌ها و نكته‌ها، معرفي مخزن كتابخانه ملي و گزارش‌ها از ديگر بخش‌هاي اين اثرند.

شماره بيست و ششم و شماره بيست و هفتم فصلنامه «نقد و بررسي كتاب» در 221 صفحه و بهاي 25000 ريال منتشر شد.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین