سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
صمد مرفاوی گفت: از نتیجه به دست آمده رضایت ندارم و امیدوارم در بازی‌های بعد بتوانیم به روند پیروزی بازگردیم ......
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

کرانچار و مرفاوی ازداربی می گویند

از نتیجه راضی نیستم

دیدار استقلال - پرسپولیس

صمد مرفاوی گفت: از نتیجه به دست آمده رضایت ندارم و امیدوارم در بازی‌های بعد بتوانیم به روند پیروزی بازگردیم

سرمربی استقلال در نشست مطبوعاتی گفت: بازی استقلال و پرسپولیس هیچ وقت قابل پیش بینی نیست و نمی‌توان به خاطر این كه یك تیم در شرایط بحرانی است گفت حتما تیم حریف پیروز می‌شود. داربی شرایط خاص خود را دارد و بازیكنان با توجه به فشار و استرسی كه رویشان است نمی‌توانند آنچه كه مد نظر مربیان است را پیاده كنند. اگر شرایط برعكس بود و استقلال در وضعیت بحرانی قرار داشت باز هم نمی‌توانستیم درباره نتیجه این بازی پیش‌بینی داشته باشیم.

وی افزود: در نیمه اول به خاطر غرور كاذب بازیكنان دچار مشكل شدیم، همه می‌گفتند چون استقلال ابومسلم را برده و پرسپولیس هم باخته، قطعا استقلال پیروز می‌شود، همین مساله روی بازیكنان استرس ایجاد كرده بود.

مرفاوی درباره تعویض فرهاد مجیدی هم گفت: می‌خواستیم در خط حمله جابجایی داشته باشیم. فكر می‌كردیم حضور یك بازیكن پرانرژی می‌تواند به تیم ما كمك كند. انرژی فرهاد مجیدی هم تحلیل رفته بود، به همین خاطر تغییری را ایجاد كردیم.

وی در پاسخ به این سوال كه چه زمانی تساوی‌های كسل كننده دو تیم به پایان می‌رسد گفت: ما و پرسپولیس هم دوست داریم یكی پیروز شویم اما با توجه به تبلیغاتی كه انجام گرفته بود، ‌این حق را به بازیكنان بدهید كه نتوانند نمایش همیشگی‌شان را ارائه كنند.

مرفاوی سرمربی استقلال تهران

مرفاوی ادامه داد: قبل از گل پرسپولیس هم عملكرد خوبی داشتیم اما بعد از گلی كه خوردیم شرایط‌مان بهتر شد. با این حال اگر من بر روی نیمكت دستم پرتر بود، می توانستم تغییراتی را ایجاد كنم اما متاسفانه ما روی نیمكت مهاجم دیگری نداشتیم.

وی در پاسخ به این سوال كه بسیاری از بازیكنان پرسپولیس معتقد بودند هنگام گل استقلال بازیكنان استقلال بازی جوانمردانه را انجام ندادند گفت: داور دستور بازی داد، وقتی داور می‌گوید بازی كنید نمی‌توانیم موقعیت‌مان را از دست بدهیم.

مرفاوی در پاسخ به این سوال كه سپهر حیدری گفته بازیكنان استقلال می‌خواستند ما را تحقیر كنند اما با این بازی تنها می‌توانستند تیم بانوان ما را شكست دهند، گفت: این سوال به من مربوط نیست. بازیكن حرف زده و ان‌شاءالله بازیكنان هم جواب او را خواهند داد.

وی در پایان درباره داوری گفت: صحنه پنالتی به ما نزدیك نبود اما كارتی كه به حیدری داده شد اشتباه بود. چندین هفته است كه بازیكنان ما همین طور كارت می‌گیرند و این باعث شده است كه بازیكنان ما محروم شوند.

مرفاوی افزود: در همه جای دنیا وقتی به بازیكنی كارت ناحق می‌دهند آن كارت را پاك می‌كنند اما متاسفانه در ایران این اتفاق نمی‌افتد. ما مجبوریم در شهرهای مختلف با توپ‌های مختلف بازی كنیم، این در حالی است كه به عنوان مثال در لیگی مانند لیگ امارات سازمان لیگش توپ را برای تیم‌های مختلف وارد می‌كند. با این حال ما منكر زحمات سازمان لیگ نمی‌شویم.

دیدار استقلال - پرسپولیس

کرانچار : می توانستیم پیروز شویم

زلاتكو كرانچار گفت: از نتیجه به دست آمده در بازی داربی رضایت دارم.

به نقل از ایسنا، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از پایان بازی در جمع خبرنگاران گفت: پرسپولیس زیباترین نمایشش را ارائه داد و به اعتقادم نتیجه تساوی عادلانه‌ترین نتیجه‌ای بود كه می‌توانست برای این بازی رقم بخورد. خوشبختانه بازیكنان ما انتظارات را برآورده كردند. با این حال اگر آنها كمی دقت می‌كردند می‌توانستیم در این بازی پیروز شویم. با این حال من از داربی و نتیجه به دست آمده رضایت دارم و این نتیجه می‌تواند به بازیكنان ما برای بازی‌های آینده اعتماد به نفس بیشتری بدهد و پیروزی‌هایمان از بازی‌های بعد آغاز خواهد شد.

خبرنگاری به كرانچار گفت: آیا فكر نمی‌كنید كه این آخرین بازی شما به همراه پرسپولیس بوده باشد كه كرانچار در پاسخ گفت: خودم حاضر هستم كه با تمام توان با پرسپولیس همكاری كنم اما ادامه همكاری به نظر مسوولان پرسپولیس هم بستگی دارد.

کرانچار سرمربی پرسپولیس

وی درباره دیدار برابر استقلال گفت: فشاری كه ما به استقلال وارد كردیم بیشتر از فشار آنها بود، پس از گل اول می‌توانستیم گل‌های دیگری به آنها بزنیم، با این حال باید بگویم كه دو تیم مالكیت توپ یكسانی داشتند.

وی با بیان اینكه از داربی تهران اطلاعات كاملی داشتم گفت: برای بار اول نبود كه در یك داربی حاضر می‌شدم ، در اروپا هم در داربی‌های مختلفی حضور داشتم بازیكنان و هواداران دو تیم برای این بازی سنگ تمام گذاشتند.

وی در پاسخ به این سوال كه چطور شما پس از 9 هفته هنوز تركیب ثابت تیم را پیدا نكرده‌اید گفت: 8 ،‌ 9 بازیكن را به عنوان بازیكن ثابت پیدا كرده‌ایم و تغییرات ما محدود به دو سه بازیكن می‌شود. متاسفانه امروز نتوانستیم از وجود كریم باقری و محسن خلیلی استفاده كنیم.

كرانچار در پایان درباره عملكرد شیث رضایی و انتقادهایی كه او درگذشته به این بازیكن مطرح كرده گفت:‌ هیچ وقت نسبت به قابلیت‌های رضایی شك نداشتم اما او در ابتدای فصل آمادگی چندانی نداشت و زمانی كه او در تمرینات به سطح كیفی بالایی رسید، او را به تركیب وارد كردم تا جایی كه امروز دیدید شیث جزو بهترین بازیكنان زمین بود.

تنظیم برای تبیان: رضا سیگاری

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین