سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
با استفاده از یکی از افزونه های فایر فاکس می توانید تکیه بدهید به صندلی و متن ایمیلی که دوستتان برایتان فرستاده و یا مقاله جالبی را که تازه یافته اید بشنوید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

فایرفاکس می خواند

 

فایرفاکس

بعضی وقتها دوست دارید تکیه بدهید به صندلی و متن ایمیلی را که دوستتان برایتان فرستاده و یا مقاله جالبی را که تازه یافته اید بشنوید و حتی ممکن است بخواهید متن مورد نظر را تبدیل به یک فایل MP3 بکنید. البته فکر تهیه یک کتاب صوتی را نیز ممکن است در سر بپرورانید. خوب اگر از علاقه مندان مرورگر فایرفاکس هستید افزونه ای برای این کار وجود دارد. با استفاده از افزونه FoxVox می توانید همه این کارها را انجام دهید. بعد از نصب این افزونه می توانید یک قسمت از متن را انتخاب کرده و از این افزونه بخواهید تا آنرا برای شما بخواند.

در نسخه رایگان این افزونه تنها یک نوع صدا وجود دارد ولی با پرداخت مبلغی می توانید صداهای دیگر را نیز به مجموعه صداهایی که FoxVox می تواند با آنها بخواند اضافه کنید. پس از نصب افزونه یک قسمت از متن را انتخاب کرده و بر روی آن راست کلیک کنید و سپس از گزینه FoxVox می توانید دستورات مختلفی را انتخاب کنید. توجه کنید که در هنگام نصب این افزونه باید گزینه " Let me install this experimental add-on" را انتخاب کرده باشید.

 

فایرفاکس

 

تنظیم برای تبیان: فاطمه مجدآبادی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین