سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
سرمربی قرمزها می‌داند که مدیر باشگاه بعد از داربی تغییر می‌کند و به همین دلیل نمی‌خواهد ریسک بازی بزرگ را بپذیرد ...........
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دلایل غیبت کرانچار

کرانچار سرمربی پرسپولیس

سرمربی قرمزها می‌داند که مدیر باشگاه بعد از داربی تغییر می‌کند و به همین دلیل نمی‌خواهد ریسک بازی بزرگ را بپذیرد

در حالی که شمارش معکوس برای داربی روز جمعه به عدد 4 رسیده، پرسپولیسی‌ها به دنبال سرمربی خود می‌گردند. کرانچار بعد از اخراج و بازگشتش به پرسپولیس از مدیران این باشگاه دلخور شده و حاضر نیست دوباره با آنها همکاری کند.

 او جوانب حقوقی موضوع همکاری‌اش با پرسپولیس را هم سنجیده و به این ترتیب می‌داند که اگر دیگر در تمرین تیم حاضر نشود، همان حکم اولیه اخراج او قانونی جلوه داده می‌شود و او می‌تواند با شکایت به فیفا به حق و حقوق قانونی‌اش برسد.

به این دلیل سرمربی قرمزها در تمرین حاضر نشده و مشخص نیست هدایت پرسپولیس در داربی جمعه به عهده چه کسی خواهد بود؟ یکی از نزدیکان سرمربی قرمزها معتقد است او در تاثیر نتیجه بازی در سرنوشتش تردید دارد و می‌گوید حتی اگر داربی را هم به سود خودم تمام کنم، مدیران جدید باشگاه مرا اخراج خواهند کرد و به همین دلیل نیازی نیست خطر کنم و گام به داربی بگذارم. ‌ 

با این حال انصاری‌فرد معتقد است کرانچار فرار نکرده و در روز جمعه روی نیمکت خواهد نشست. البته راضی کردن کرانچار همه وظایف انصاری‌فرد نیست. او برای جذب پول همراه با کریم باقری، محسن خلیلی و سپهر حیدری به دیدار سعیدلو رفت تا رئیس تازه را به پرداخت پول راضی کند.

با توجه به شرایط فوق به احتمال فراوان، حسین عبدی هدایت سرخ پوشان را در دیدار مقابل استقلال تهران برعهده خواهد داشت.

پرسپولیس در فاصله سه روز مانده به داربی هر ساعت شاهد اتفاقات حاشیه ای بسیاری است که واقعا نمی شود به سادگی نمی توان از کنار آن گذشت.(امیدواریم با اشاره به آنها متهم به حاشیه کشاندن پرسپولیس قبل از داربی نشویم)

تنظیم برای تبیان: رضا سیگاری

 

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین