سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
بازیگر فیلم سینمایی بیست به کارگردانی عبدالرضا کاهانی که در بخش مسابقه چهارمین جشنواره فیلم‌های هنری باتومی به نمایش درآمد، پس از دریافت این جایزه به خبرنگار مهر گفت: آنچه مسلم است تشویق برای هر شخصی خوشایند است و من هم همیشه از جایزه گرفتن همکارانم از ص
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

جایزه باتومی تقدیم به مردم کشورم

فیلم سینمایی بیست

جایزه جشنواره باتومی را به مردم کشورم ایران تقدیم می‌کنم

پرویز پرستویی پس از دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد از جشنواره فیلم‌های هنری باتومی در گرجستان برای بازی در فیلم "بیست"، این جایزه را از صمیم قلب به مردم ایران تقدیم کرد.

بازیگر فیلم سینمایی "بیست" به کارگردانی عبدالرضا کاهانی که در بخش مسابقه چهارمین جشنواره فیلم‌های هنری باتومی به نمایش درآمد، پس از دریافت این جایزه به خبرنگار مهر گفت: آنچه مسلم است تشویق برای هر شخصی خوشایند است و من هم همیشه از جایزه گرفتن همکارانم از صمیم قلب خوشحال می‌شوم.

وی با اشاره به حضور خود در "بیست" افزود: زمانی که کاهانی بازی در این فیلم را به من پشنهاد کرد بدون اطلاع از سوابق و تجربه‌های ایشان، فیلمنامه را خواندم. احساس کردم نگاه خوبی را دنبال می‌کند و و موضوع فیلم نیز که درباره روزمرگی زندگی آدم‌ها است می‌تواند برای مخاطب جذاب باشد.

پرستویی ادامه داد: از فیلمنامه این فیلم متوجه شدم تراوش فکری کاهانی و حسین مهکام نویسنده‌های فیلمنامه خیلی همسو است. آنها به مسائل اجتماعی اشراف دارند و تاثیر آن را به خوبی به تصویر کشیده‌اند. من همیشه منتقد سختگیر کارهای خودم هستم، اما وقتی در طول فیلمبرداری کار گروه را دیدم به فکر موفقیت‌های امروز فیلم بودم.

پرویز پرستویی پس از دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد از جشنواره فیلم‌های هنری باتومی در گرجستان برای بازی در فیلم "بیست"، این جایزه را از صمیم قلب به مردم ایران تقدیم کرد.

وی افزود: درخشش "بیست" در داخل و خارج کشور حاصل زحمات شبانه‌روزی یک گروه است که در فضایی دوست‌داشتنی با یکدیگر کار کردند. سینمای ایران جوایز متعددی در عرصه‌های بین‌المللی دریافت کرده است. به هر حال همه ما در هر بخشی نیاز به تشویق داریم. جوایز توشه راهی است که ما باید برویم و این تشویق‌ها انرژی بیشتری به ما برای ادامه راه می‌دهد.

بیست

بازیگر فیلم سینمایی "بیست" در ادامه تاکید کرد: برای تمام جوایزی که تاکنون فیلم "بیست" دریافت کرده است باید به همه عوامل آن تبریک بگویم. تمام عوامل برای شکل‌گیری این فیلم زحمت کشیدند. من برای تک تک جوایز این فیلم در داخل و خارج از کشور خوشحال شدم.

پرستویی افزود: به خاطر گرفتن این جایزه به همه گروه و خصوصا کاهانی کارگردان فیلم تبریک می‌گویم. ایشان سکاندار گروه بودند و با ایجاد فضایی خوب و صمیمی باعث شدند همه دل به کار بدهند و من نیز به عنوان یک خدمتگزار در این پروژه همکاری کردم.

بازیگر برگزیده جشنواره فیلم‌های هنری باتومی گرجستان در پایان گفت: با وجود اوضاع و شرایط فعلی همه ما آب و خاک کشورمان را دوست داریم و این موفقیت‌ها را مدیون نگاه و تلاش مردم هستیم، به همین دلیل با صمیم قلب این جایزه را به مردم کشورم ایران تقدیم می‌کنم.

فیلم سینمایی "بیست" با بازی پرستویی، علیرضا خمسه، مهتاب کرامتی، فرشته صدرعرفایی و... در جشنواره بیست و هفتم فیلم فجر به نمایش درآمد و بهار امسال اکران عمومی شد. این فیلم جایزه بهترین بازیگر چهارمین جشنواره فیلم‌های باتومی را برای پرویز پرستویی به ارمغان آورد.

تنظیم برای تبیان : مسعود عجمی