سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت گفت: برای موفقیت تیم ملی باید سعی کنیم این تیم، باشگاه‌ها و فدراسیون فوتبال را هر چه بیشتر به هم نزدیک کنیم ...........
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

قطبی: کارگر تیم ملی هستم

افشین قطبی سرمربی تیم ملی

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت گفت: برای موفقیت تیم ملی باید سعی کنیم این تیم، باشگاه‌ها و فدراسیون فوتبال را هر چه بیشتر به هم نزدیک کنیم تا با همکاری این سه مجموعه سطح فوتبال کشور دچار پیشرفت شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، قطبی ادامه داد: باید تغییرات در فوتبال کشور به صورتی باشد که فضای مثبتی بین باشگاهها، فدراسیون و تیم ملی ایجاد شود. مطمئنا درفضای مثبت، اهداف از پیش تعیین شده زودتر محقق خواهد شد.

وی تصریح كرد: باید فضایی ایجاد شود تا باشگاه‌ها به سمتی پیش روند که بازیکنان خوب و بین المللی را در فضای مثبتشان تربیت کنند و تحویل فوتبال ملی دهند.

قطبی ادامه داد: هم‌چنین باید سعی کنیم سیستمی در فدراسیون فوتبال و باشگاهها ایجاد کنیم که خروجی این سیستم تشخیص و انتخاب بهترین بازیکنان آینده دار بین المللی در تیم های پایه و از هر رده سنی در پستهای مختلف باشد. این سیستم که مبتنی بر کارهای علمی و منطقی است باید به صورت شفاف از بازیکنان تیم های پایه باشگاهها برای تیم های ملی بازیکنان با کیفیت و بین الملی بسازد.

افشین قطبی

وی ادامه داد: اگر این موارد رعایت شود و انگیزه و همکاری در آن وجود داشته باشد، ثمره‌اش پیشرفت و موفقیت فوتبال ایران است.

سرمربی تیم ملی درباره سفرهایش به شهرستانها گفت:سرمربی تیم ملی وظیفه اش این است که در این فضا و شرایط بتواند هم رهبر، هم کارگر و هم سرباز تیم ملی باشد و سعی من بر این است تا با تلاش و سفر به شهرستانها و دیدن تمرینات و بازیهای تیم های شهرستانی وظیفه ام را به نحو احسن اجرا کنم و این کار وظیفه حرفه ای من هم هست که از نزدیک تمرینات تیم ها را بررسی و پیگیرنتایج آنها باشم. این که کدام بازیکنان ملاک های بین المللی دارند و می توانند به فوتبال ملی کمک کنند و اینکه با اضافه شدن بازیکنان جدید به تیم ملی، تیم ملی قوی تری بسازیم.

سرمربی تیم ملی درپایان گفت: خانواده فوتبال که شامل فدراسیون، باشگاهها و رسانه ها هستند می توانند با به هم نزدیک شدن و همکاری،همدلی و همفکری فضای خوبی را بسازنند تا از طرفداران و تماشاگران گرفته تا باشگاهها و مسئولان فوتبال از این فضا که منجر به پیشرفت فوتبال ایران می شود لذت ببرند. ما باید با توجه به تیم های پایه باشگاهی زمینه به وجود آمدن این فضا را فراهم کنیم و از گذشته درس بگیریم تا گذشته برایمان راه پیشرفت آینده را بسازد.

تنظیم برای تبیان: رضا سیگاری

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین