سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان تربیت بدنی طی احکامی امیررضا واعظ آشتیانی و سیدحمید سجادی را به سمت قائم مقام و رئیس مرکز توسعه ورزش‌های قهرمانی و حرفه‌ای این سازمان منصوب کرد .........
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آشتیانی قائم مقام سعیدلو شد

امیررضا واعظی آشتیانی

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان تربیت بدنی طی احکامی امیررضا واعظ آشتیانی و سیدحمید سجادی را به سمت قائم مقام و رئیس مرکز توسعه ورزش‌های قهرمانی و حرفه‌ای این سازمان منصوب کرد.

به نقل از مهر، علی سعیدلو در حکمی امیررضا واعظ آشتیانی را به سمت قائم مقام معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان تربیت بدنی منصوب کرد.

متن حکم سعیدلو به واعظ آشتیانی به شرح ذیل است:

 

 

جناب آقای امیررضا واعظی آشتیانی

نظر به تعهد و تجارب و سوابق ارزنده مدیریتی جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان قائم مقام معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان تربیت بدنی منصوب می شوید.

توسعه ورزش و پیامدهای گسترده آن بی شک نقش موثری در ارتقای روحیه نشاط و خودباوری در جامعه و به ویژه در بین جوانان و آتیه‌سازان کشور عزیز ایران اسلامی دارد و نویدبخش جامعه‌ای پویا و زنده و سرشار از بالندگی و شادابی است. امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام وظایفی که به جنابعالی محول می شود موفق و موید باشید.

علی سعیدلو

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان تربیت بدنی

علی سعیدلو رئیس سازمان تربیت بدنی

برپایه این گزارش، رئیس سازمان تربیت بدنی همچنین در حکمی سیدحمید سجادی هزاوه را به سمت معاون سازمان و رئیس مرکز توسعه ورزش‌های قهرمانی و حرفه‌ای منصوب کرد.

متن این حکم به شرح ذیل است:

نظر به مراتب تخصص، کارایی و تجارب مدیریتی جنابعالی در حوزه ورزش به موجب این ابلاغ به عنوان معاون سازمان و رئیس مرکز توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای منصوب می شوید. ضروری است با توجه به اهداف و سیاست‌های تعیین شده برای ورزش کشور و تاسی از ارزش‌های غنی اسلامی و توسعه فرهنگ پهلوانی و بهره‌گیری از کلیه ظرفیت‌های ورزش کشور، اقدام جدی جهت توسعه ورزش قهرمانی و دستیابی به جایگاه مناسب ورزش کشور در عرصه بین المللی به عمل آورید.

در این راستا ضرورت دارد علمی کردن و ارتقاء سطح آموزش ورزش کشور، استفاده از توانمندی‌ها و تجارب کارشناسان، مدیران و پیشکسوتان ورزشی، ارتقای جایگاه ورزش بانوان، پاکسازی محیط ورزش از هرگونه ناهنجاری‌های اخلاقی و حمایت از باشگاه‌های ورزشی را مورد توجه خاص قرار دهید.

امید است با اتکال به خداوند و بهره گیری از کلیه امکانات مادی، منابع انسانی و استعدادهای موجود در اعتلای ورزش موفق و موید باشید.

علی سعیدلو

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان تربیت بدنی

پیش از این کیومرث هاشمی این سمت را برعهده داشت. حمید سجادی در حال حاضر مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی سایپا است.

تنظیم برای تبیان: رضا سیگاری

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین