سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
آیت‌الله مقتدایی گفت: وضع فرهنگی برخی مناطق و شهرها زیبنده کشور اسلامی ایران نیست و باید این وضعیت به ویژه در شهرهای مذهبی کنترل شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

انتقاد مدیر حوزه‌‌های علمیه از وضع فرهنگی برخی شهرها
مقتدایی

آیت‌الله مقتدایی گفت: وضع فرهنگی برخی مناطق و شهرها زیبنده کشور اسلامی ایران نیست و باید این وضعیت به ویژه در شهرهای مذهبی کنترل شود. 

 

به گزارش مرکز خبر حوزه، مدیر حوزه‌های علمیه در دیدار فرمانده انتظامی استان قم اظهار داشت: باید با متانت جلوی این بی‌عفتی‌ها و بدحجابی‌ها را گرفت و فضای عمومی شهر را پاک‌سازی کرد.

وی افزود: برای ایجاد آرامش و امنیت در جامعه و جلوگیری از بی‌عفتی و بدحجابی باید افرادی را که زمینه فساد و انحراف را ایجاد می‌‌کنند به هراس انداخت.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به تقدس شهر قم بیان داشت: فضای معنوی قم مهم است و باید با تدبیر و جلسات مسئولین، برنامه‌ریزی مناسبی در این راستا صورت بگیرد.

وی ابراز داشت: با وجود حوزه علمیه، مراجع تقلید، پژوهشگران حوزوی و اساتید بزرگ، باید فضای شهر قم فضایی اسلامی و مذهبی شود.

آیت‌الله مقتدایی ادامه داد: بسیاری از بزرگان و اساتید از وضع قم ناراضی هستند و چون این شهر الگوی شهرهای دیگر است باید برخورد مناسب‌تر و کنترل بیشتری صورت گیرد تا دختران و پسران آزادانه با هم ارتباط نداشته باشند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین