سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
آثار برتر بخش کاریکاتور نخستین جشنواره هنر متعالی در آینده ای نزدیک در هشت کشور جهان در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نمایش آثار برتر جشنواره هنر متعالی در هشت کشور جهان
طلاب

آثار برتر بخش کاریکاتور نخستین جشنواره هنر متعالی در آینده ای نزدیک در هشت کشور جهان در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

مسعود زارعیان، مدیر گروه مبلغان هنرمند دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، در گفت و گو با خبرگزاری رسا در مشهد، ابراز داشت: نمایشگاهی از آثار برتر بخش کاریکاتور نخستین جشنواره هنر متعالی در کشورهای افغانستان، پاکستان، ارمنستان، آذربایجان، صربسان، ترکیه، هندوستان و مالزی دایر می شود.

زارعیان ادامه داد: نافذ بودن و تأثیر گذاشتن یکی از ویژگی های هنر است؛ از این‌رو باید از آن برای انتقال، تبلیغ و نشر مفاهیم و ارزش های اسلامی، شیعی استفاده کنیم تا بتوانبم دین مبین اسلام را در سراسر جهان گسترش دهیم.

وی افزود: هنر کاریکاتور از ویژگی طنز برخوردار است و برای تمامی سنین جذابیت دارد از این رو می توان از آن در راستای انتقال پیام به مخاطبان استفاده کرد.

گفتنی است نخستین جشنواره هنر متعالی در راستای تأکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر ضرورت تبیین به کارگیری هنر در امور دینی و با هدف شناسایی و به کارگیری طلاب هنرمند در عرصه تبلیغ  از خرداد تا مردادماه سال جاری در دوبخش  عکس و کاریکاتور در مشهد برگزار شد.

دبیر جشنواره هنر متعالی تصریح کرد: ما از سراسر کشور نیز درخواست داشته ایم تا آثار نخستین جشنواره هنر متعالی را برای برپایی نمایشگاه به آن شهرها ارسال کنیم.

زارعیان با بیان اینکه دومین جشنواره هنر متعالی در پایان ماه محرم برگزار می شود، خاطر نشان کرد: علاوه بر دو بخش عکس و کاریکاتور، امسال بخش های شعر و داستان، ادبیات داستانی، نمایشنامه، فیلمنامه و خوشنویسی نیز به این جشنواره اضافه می شوند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین