سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
سازمان بسیج طلاب و روحانیون با انتشار بیانیه‌ای با تاکید بر حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس عموم مردم خداجوی ایران اسلامی را برای شرکت در این راهپیمایی دعوت کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

روز قدس مایه امید مردم فلسطین است
طلاب بسیجی

سازمان بسیج طلاب و روحانیون با انتشار بیانیه‌ای با تاکید بر حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس عموم مردم خداجوی ایران اسلامی را برای شرکت در این راهپیمایی دعوت کرد. 

به گزارش مرکز خبر حوزه، در این بیانیه با اشاره به مظلومیت مردم فلسطین آمده است: روز قدس، فریاد مظلومیت ملتی است که سالیان سال در چنگال رژیم غاصب صهیونیستی خون‌آشام گرفتار آمده  و از شهر و دیار خویش آورده‌اند و این ملت بزرگ با توکل بر خدای عزیز و با امید به پشتیبانی امت مسلمان جهان همچنان در برابر حملات ددمنشانه دشمن صهیونیستی مقاومت می‌کنند.

در ادامه بیانیه با اشاره به محاصره ملت مظلوم و بی‌دفاع غزه تصریح شده است: روز قدس روز همبستگی وحدت و یکپارچگی و نمایش اقتدار عظیم امت اسلامی است که مایه امید مظلومین فلسطین و مایه ترس، وحشت، یاس و نامیدی دشمن استکباری و رژیم غاصب صهیونیستی است.

در بخش دیگری از این بیانیه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در پرهیز از تفرقه، بر وحدت و یکپارچگی امت اسلامی تاکید شده است.

در پایان این بیانیه با اعلام انزجار از اقدامات خصمانه رژیم صهیونیستی آمده است: ما همراه ملت بیدار و همیشه هوشیار ایران اسلامی در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کرده‌ و با فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل جنایت‌های استکبار جهانی به ویژه رژیم غاصب صهیونیستی را محکوم نموده و آزادی قدس شریف را از خداوند بزرگ مسئلت می‌کینم.

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین