سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ششمین نمایشگاه بزرگ كتاب كرمان با حضور ناشران سراسر كشور از 24 تا 30 مهر ماه سال جاری در كرمان برگزار می‌شود. ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نمایشگاه بزرگ کتاب کرمان

نمایشگاه بزرگ کتاب کرمان

در مهرماه سال جاری؛نمایشگاه بزرگ كتاب در كرمان برگزار می‌شود

خبرگزاری فارس: ششمین نمایشگاه بزرگ كتاب كرمان با حضور ناشران سراسر كشور از 24 تا 30 مهر ماه سال جاری در كرمان برگزار می‌شود.

احمد سعید‌‌ی قائم‌مقام مدیركل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان كرمان امروز در گفتگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: با توجه به درخواست‌های مكرر مردم شریف استان، جامعه فرهنگی و هنری مبنی بر برگزاری سالانه نمایشگاه بزرگ كتاب ناشران كشور، هماهنگی لازم با وزارت‌ فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت گرفت.

وی افزود: همچنین موافقت اولیه برای برپایی ‌سومین نمایشگاه پیاپی ‌سالانه كتاب در استان جلب شده است و در صورت مساعدت استاندار این مهم اتفاق می‌افتد.

سعیدی تصریح كرد: برای موسسه نمایشگاه‌های‌ فرهنگی ایران امكان فراهم آوردن زمینه برپایی پی‌در‌پی و‌ سالانه این نمایشگاه را با توجه به تعدد استانها، زمان ناكافی، سهم استان‌ها از فعالیت‌های‌ فرهنگی و هزینه‌بر بودن آن وجود ندارد، اما با رایزنی‌های انجام شده و با توجه به برگزاری موفق نمایشگاه‌های قبلی و همچنین استقبال بسیار خوب مردم فرهنگ دوست استان، این توافق انجام گرفته است.

وی اعتبار برگزاری نمایشگاه را به صورت مشاركتی بین اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و استانداری كرمان ذكر و خاطرنشان كرد: سهم استانداری ‌حسب دستور استاندار تامین شد و مكاتبه لازم در این زمینه انجام گرفته است.

قائم مقام مدیركل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان كرمان اظهار داشت: امیدورایم با توجه به انتظار جامعه فرهنگی استان و همچنین علاقه‌مندی و توجه دكتر دهمرده، استاندار كرمان به این حركت موثر فرهنگی، ‌به ‌زودی شاهد ‌برگزاری باشكوه ششمین ‌‌نمایشگاه بزرگ كتاب كشور در كرمان باشیم.

 

خبر گزاری فارس

تنظیم : بخش ادبیات تبیان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین